• תפריט
הייטק והון סיכון

Minerva גייסה 7.5 מיליון דולר

החברה מפתחת כלי סייבר לאבטחת נקודות קצה בארגונים, אשר אינם מצריכים זיהוי מוקדם של התוקף כדי לנטרל אותו. את סבב הגיוס הובילה קרן Amplify Partners והשתתפו בו גם Webb Investment Network ו-StageOne

הגר רבט 16:2407.06.17

חברת אבטחת המידע מינרווה (Minerva) הכריזה היום (ד') על סגירת סבב A של 7.5 מיליון דולר. את סבב הגיוס הובילה קרן Amplify Partners והשתתפו בו הקרנות

Webb Investment Network ו-StageOne Ventures שהובילה גם את סבב הסיד של החברה. מינרווה פיתחה פתרון לאבטחת נקודות קצה בארגונים וההשקעה החדשה תשמש להאצת הצמיחה והרחבת המשרדים שלה בצפון אמריקה.

מינרווה נוסדה ב-2015 בידי אדי בובריצקי, ארז בריימן ועומרי מויאל והיא מעסיקה כיום 30 עובדים בישראל וארה"ב. בובריצקי, מייסד שותף ומנכ"ל מינרווה, אמר ל"כלכליסט": "הטכנולוגיה שלנו מתבססת על יצירת סביבה עוינת לתוקף ללא צורך בזיהוי מוקדם וכך גם נמנעת מלהשפיע על ניסיונות לגיטימיים".

 

עוד גיוס לחברת אבטחה ישראלית עוד גיוס לחברת אבטחה ישראלית

 

פלטפורמת ה-Anti-Evasion שלה יוצרת מציאות וירטואלית בתחנת הקצה שגורמת לתוכנה הזדונית לנטרל את עצמה. באמצעות מניפולציות על האופן שבו התוכנות הזדוניות תופשות את הסביבה שבה הן נמצאות, מינרווה הופכת את כוחן לחולשה לפני שהן מספיקות לגרום נזק. החברה מתמקדת בחסימה אוטומטית של התקפות המתוכנתות לחמוק מתחת לרדאר של אמצעי ההגנה הקיימים.

 

"הודות להשקעה זו, מינרווה ערוכה כעת להגדיר מחדש את האופן שבו ארגונים מאבטחים תחנות קצה תוך שיפור משמעותי של יעילות ההשקעות שכבר בוצעו באבטחה", אמר Mike Dauber, שותף בקרן Amplify Partners.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x