$
הייטק והון סיכון

Armis גייסה 17 מיליון דולר

החברה, שמפתחת טכנולוגיות לאבטחת מוצרי אינטרנט הדברים עבור ארגונים, קמה ב-2015 ונחשפה היום. את סבב הגיוס הובילה טניה קפיטל, שהשקיעה גם בפאלו אלטו נטוורקס והשתתפה בו קרן סקויה

הגר רבט 17:0206.06.17
חברת ארמיס (Armis) שמפתחת פתרונות אבטחה למכשירי IoT בארגונים נחשפת - ומודיעה היום (ב') על גיוס של 17 מיליון דולר. בגיוס השתתפה קרן סקויה שהובילה את סבב הסיד של החברה בדצמבר 2015 והובילה אותו טניה קפיטל, שהשקיעה בין השאר בפאלו אלטו.

את ארמיס הקימו יבגני דיברוב, יוצא Adallom (שנרכשה ב-2015 על ידי מיקרוסופט ב-320 מיליון דולר), נדיר יזרעאל ותומר שוורץ. לחברה כ-30 עובדים בישראל ובקליפורניה והיא מתכוונת להשתמש בכספי הגיוס להרחבה משמעותית של צוות הפיתוח בארץ.

 

"כבר היום ארגונים לא יכולים לנהל כ-40% מהמכשירים החכמים שלהם, מטלוויזיות חכמות ועד מכשירי MRI" אמר דיברוב ל"כלכליסט". "מדובר במגוון עצום של מכשירים, מאלפי יצרנים שונים, שכל אחד מהם פועל בפרוטוקול אחר והם מהווים בעצם גישה קלה לרשת של הארגון".

 

יבגני דיברוב ונדיר יזרעאל, ממייסדי ארמיס יבגני דיברוב ונדיר יזרעאל, ממייסדי ארמיס צילום: Armis

 

ארמיס פיתחה פתרון שמתחבר למגוון תשתית קיימות. בשלב הראשון, היא מאתרת את כלל המכשירים הקיימים הארגון. לאחר מכן היא בוחנת את הטראפיק שאותם מכשירים מפיקים, ומנתחת אותו כדי להבין אם המכשיר עושה משהו לא בסדר, מסכן את הארגון או מהווה למשל חלק מבוטנט. בשלב שלישי, מעבר להתרעות, המערכת מחליטה אם לתת למכשיר גישה לרשת או לנתק אותו בזמן אמת.

 

המערכת מותקנת כיום ב-50 ארגונים בארה"ב ולחברה 15 לקוחות משלמים, בהם Gett, שני מוסדות פיננסיים וארגוני בריאות. לפי דו"ח של גרטנר, יש כיום 8.4 מיליארד מכשירים מקוונים בעולם והמספר הזה צפוי לצמוח ל-20.4 מיליארד עד 2020. המגוון הרחב של המכשירים הללו מקשה על פיתוח אמצעי אבטחה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x