$
הייטק והון סיכון

Workey גייסה 8 מיליון דולר

החברה הישראלית פיתחה פלטפורמה שמאפשרת לעובדים לחפש משרות בהייטק באופן אנונימי ובחינם - ולמעסיקים לפנות אליהם עם הצעות. את סבב הגיוס הובילו הקרנות פיקו פרטנרס ומאגמה

הגר רבט 16:2906.06.17
חברת וורקי (Workey) הודיעה היום (ג') על גיוס של 8 מיליון דולר בסבב A, בהובלת הקרנות PICO Partners ו-MAGMA Venture Capital. בנוסף, הודיעה החברה על הפתיחה הרשמית של משרדיה בניו יורק ועל השקת הפלטפורמה בשוק האמריקאי.

וורקי מפתחת פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית לחיפוש עבודה בהייטק; היא מאפשרת לעובדי הייטק מכל התחומים - ממתכנתים ועד למעצבים - לפתוח פרופיל אנונימי כדי לסקור את מצב השוק עוד לפני שקיבלו החלטה לחפש מקום עבודה חדש.

 

עובדי Workey עובדי Workey צילום: שוקה כהן

 

"הרבה אנשים מתחילים לשקול את הצעד הבא שלהם אחרי כשנתיים, גם אם הם לא מחפשים עבודה", אמר ל"כלכליסט" דני שטיינברג, שותף מייסד וסמנכ״ל הפיתוח העסקי בחברה. הפלטפורמה של וורקי מציגה בפני המשתמשים משרות רלוונטיות, להן יוכלו לעשות לייק או דיסלייק. במקביל, מציגה וורקי למעסיקים את המשתמשים אנונימית. חברה שמעוניינת, יכולה לשלוח הצעה למועמדים שיבחרו אם לענות או לא. ההתחברות לוורקי חינמית עבור המועמדים וכרוכה בתשלום עמלה או דמי מנוי מצד החברות. "אנחנו רוצים להשאיר את הכוח בידי המשתמשים ולעזור להם לנווט את הקריירה שלהם" הסביר שטיינברג.

 

וורקי הוקמה ב-2015 על ידי בן ראובני, עמיחי שרייבר ודני שטיינברג, יוצאי 8200. החברה מעסיקה 30 עובדים במשרדיה בתל אביב וניו יורק והיא מתכוונת לגייס כ-30 עובדי פיתוח נוספים בשנה הקרובה.

 

"בהייטק, דור המילניום מהווה יותר מ-50% משוק העבודה בפועל. בניגוד לדורות הקודמים יש בו איזו שאיפה פנימית למיצוי עצמי בעוד שהקהל המבוגר שמרן יותר" הסביר שטיינברג. "על-פי סקר של דלויט, שני שליש מדור זה מצפים להחליף מקום עבודה תוך ארבע שנים. מאידך, ברור שתהליך הגיוס המסורתי מיושן ולא יעיל, לא רק עבור מחפשי העבודה אלא גם למעסיקים מכל התחומים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x