שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

סמסונג לא תשיק את העוזר הקולי ביקסבי בגלקסי S8 החדש

העוזר הקולי החכם היה אמור להיחשף ביחד עם הסמארטפון החדש של ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית. על פי ההערכות הפיתוח עליו לא הושלם והוא ככל הנראה עדיין לא בשל מספיק להפצה מסחרית

עומר כביר 13:0212.04.17
הגלקסי S8 יושק בלי העוזר הקולי החכם החדש של סמסונג, ביקסבי (Bixby) – כך הודיעה הלילה ענקית הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית. לפי הודעה שמסרה סמסונג לאתר Axios, הגלקסי S8 יגיעה עם תמיכה חלקית בלבד בביקסבי, שאינה כוללת תמיכה במתן פקודות קוליות. "תכונות דוגמת חיפוש ויזואלי, תזכורות ומרכז ההתראות החדש יהיו זמינות בהשקה הגלובלית של ה-S8 ב-21 באפריל", נמסר. "פקודות קוליות יהיו זמינות בארה"ב בהמשך האביב".

 

סמסונג לא פירטה את הסיבה לעיכוב בהשקת העוזר הקולי, ואולם כתבים דיווחו שבדמואים שנערכו להם התכונה לא עבדה כלל, ושלמעשה הם לא זכו לראות אותה מתפקדת גם בסביבה שבשליטת סמסונג.

למרות ההכרזות של סמסונג, ביקסבי עדיין לא כאן למרות ההכרזות של סמסונג, ביקסבי עדיין לא כאן

 

אם אכן סובל ביקסבי מקשיים חמורים, מדובר בחדשות רעות מאוד לסמסונג. העוזר החכם היה אחד משתי התכונות המרכזיות שסמסונג הבליטה בהשקה ה-S8 (לצד המסך קצה-אל-קצה המרשים של המכשיר). ביקסבי מגיע לצרכנים מעמדת נחיתות, שכן דגמי הגלקסי החדשים מריצים את גרסה 7.0 של אנדרואיד, שכוללת את הסייען הקולי של גוגל. על מנת להתמודד אתו, ביקסבי צריך להיות טוב משמעותית ולספק יכולות מתקדמות הרבה יותר.

 

העובדה שהוא לא יהיה מוכן להשקת המכשיר אינה מבשרת טובות לגבי יכולתו לזכות באהדת הצרכנים. בעבור סמסונג יכולות להיות לכך השלכות נרחבות יותר מאשר פגיעה בהשקת הגלקסי S8. עוזר חכם מתקדם יכול לשמש כבסיס לפלטפורמה חדשה שתאפשר לחברה לתפוס עמדת בכורה בשוק הבית החכם, ואולם, עוזר חכם כושל שמתקשה לתפקד יתקע מקלות בגלגלים של תוכנית שכזו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x