שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

סטמפלי הישראלית גייסה 2.3 מיליון דולר כדי להמציא מחדש את החשבונית

הסטארט-אפ של האחים עופר ואייל פלדמן פיתח מערכת חשבוניות אינטראקטיבית שמתירה את סבך הבירוקרטיה

הגר רבט 08:2002.03.17

הסטארט-אפ הישראלי סטמפלי (Stampli) סיים סבב גיוס ראשון של 2.3 מיליון דולר מ-Hillsven Capital, Bloomberg Beta, UpWest Labs. הסטארט-אפ הוא בוגר האקסלרטור של UpWest Labs שפועל בעמק הסיליקון ופונה לחברות ישראליות.

 

את סטמפלי ייסדו האחים, עופר ואייל פלדמן, לפני קצת למעלה משנתיים. "תמיד היינו במסלולים נפרדים, הוא טכני ואני עסקי, אבל זה כיף גדול לעבוד ביחד", אומר אייל פלדמן, מנכ"ל החברה. "התחלנו בארץ בקטן, עם כמה חברות, כמו רשת וביטוח ישיר, לפני שהחלטנו ללמוד את השוק האמריקאי ואיך ניגשים אליו". לחברה יש כיום 12 עובדים. מרכז הפיתוח יושב בישראל ומעסיק 8 עובדים אך נמצא בימים אלה בשלבי גיוס של מפתחים נוספים.

 

מייסד סטמפלי אייל פלדמן מייסד סטמפלי אייל פלדמן

 

סטמפלי פיתחה מערכת חשבוניות אינטראקטיבית שמתירה את סבך הבירוקרטיה. "זו שיטת עבודה שלא השתנתה שנים", אומר פלדמן ל"כלכליסט", "וגם כשניסו לרענן אותה באו מהצד של המכונה, רצו להפוך את התהליך לאוטומטי, אנחנו חשבנו על הגורם האנושי. אנחנו לוקחים את החשבוניות והופכים אותן לדף נחיתה אינטראקטיבי שמאפשר לכל הגורמים לעשות את הנדרש מהם בחמישית מהזמן באמצעות שיתוף פעולה חופשי ומבוקר".

 

סטמפלי הינה מערכת ענן מולטיטננט מבוססת NOSQL DB, מה שמאפשר לה לעבוד בנפחים גדולים מאוד של חשבוניות ושל משתמשים ולקוחות. "מה שמיוחד במערכת שלנו זה שהיא יושבת בענן וכל התהליך נעשה בלי הטמעה. אנחנו מגיעים לארגון ותוך 10 דקות כולם יודעים לעבוד על המערכת", מסביר פלדמן. המודל העסקי מבוסס על מכירת שירות והחברות משלמות בהתאם לרמת השימוש במערכת וכמות החשבוניות שעוברות דרכה.

 

"סטמפלי התחילה עם התובנה שניהול חשבוניות יכול להיות פשוט כמו יצירת מסמך בגוגל", אומר ג'יימס צ'ם מ- Bloomberg Beta Partner, "והצוות שלה משנה את האופן שבו פעילות משרדית צריכה לעבוד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x