$
חדשות טכנולוגיה

קצר בתקשורת: סגנית הנשיא של טוויטר עוזבת אחרי חצי שנה בתפקיד

הרשת החברתית ממשיכה להתקשות בגיבוש אסטרטגיה תקשורתית ומאבדת את מנהלת התקשורת שלה נטלי קריס חצי שנה אחרי המינוי המתוקשר. מנהלת השיווק של החברה מיועדת להחליף אותה

נמרוד צוק 11:2102.08.16
חצי שנה בלבד לאחר שנכנסה לתפקיד, הודיעה היום (שלישי) מנהלת התקשורת עם העיתונות בטוויטר, סגנית הנשיא נטלי קריס, כי היא עוזבת את החברה. את קריס תחליף מנהלת השיווק הראשית לזלי ברלנד, שתאייש מעתה את שני התפקידים.

 

"במהלך התקופה בה הובילה נטלי את תחום התקשורת בטוויטר היא עזרה לחברה לשתף את הסיפור שלה עם העולם, ואנחנו אסירי תודה על האנרגיה, התשוקה וההשפעה שהיא הצליחה ליצור בזמן הקצר הזה", הודיעה טוויטר בתגובה לפרסומים על עזיבתה של קריס.

 

מטה טוויטר בסן פרנסיסקו. חילופי תפקידים מטה טוויטר בסן פרנסיסקו. חילופי תפקידים צילום: בלומברג

 

באתר באזפיד, שהיה הראשון לפרסם את הדיווח, פחות התרשמו מהחיבוק של טוויטר את סגנית הנשיא הפורשת וקבעו כי "אחד האתגרים שג'ק דורסי הציב לעצמו מאז מונה למנכ"ל הקבוע של טוויטר היה לשפר את הדרך בה טוויטר מצליחה לספר את הסיפור שלה, אבל תחת ניהולה של קריס החברה התקשתה לעמוד בכך". בשעה שהחברה השקיעה יותר ויותר משאבים בתחום הלייב וידיאו, אומרים באתר, היא התקשתה להגדיר את עצמה מחדש באופן ברור, וסבלה משורת מקרים מתוקשרים של הטרדות שהופנו כלפי משתמשים בעלי פרופיל גבוה, כמו כוכבת הסרט "מכסחות השדים" לזלי ג'ונס שהפכה קורבן להתקפות אגרסיביות.

 

בנוסף, בתקופת כהונתה של קריס התפטרו מספר עובדים במחלקת התקשורת של החברה, והיא התקשתה להעביר לכלי התקשורת את המסרים שדורסי רצה להדגיש - באחד המקרים הבולטים הוא התראיין לכתבת שער בבלומברג ביזנסוויק כאשר לצד תמונתו הדביקו העורכים את התגית #GrowthStall (אפס צמיחה). קריס, ששימשה בתפקיד בכיר באפל, הובאה לחברה כדי להחליף את מנהלת התקשורת הקודמת גבריאל סטיקר, במסגרת נסיונות החברה לשנות את אסטרטגיית התקשורת שלה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x