חדשות טכנולוגיה

דגם הגוגל גלאס החדש נחשף בתמונות

בקיץ שעבר פורסם שגוגל מפתחת דגם של המשקפיים החכמים שמיועד לסביבה הארגונית, עכשיו מתפרסמות תמונות חדשות שמעידות על שני שינויים מרכזיים: ציר מתקפל ומסך גדול יותר

עומר כביר 11:4429.12.15

ביולי שעבר פורסם שגוגל מפתחת דגם חדש של המשקפיים החכמים הכושלים שלה, שמיועד הפעם לסביבה הארגונית. זאת, אחרי שמכירת הדגם המקורי הניסיוני הופסקה על רקע ביקורות חריפות.

 

כעת, מתפרסמות באתר של נציבות התקשורת הפדרלית של ארה"ב (FCC), תמונות של דגם חדש של גוגל גלאס, שמספקות הצצה לחזון של גוגל לעתיד המשקפיים החכמים שלה.

הציר המתקפל החדש הציר המתקפל החדש

 

העיצוב של הדגם החדש דומה בעיקרו לזה של הדגם שהופץ בעבר, עם כמה שינויים מרכזיים. ראשית, נוסף למשקפיים ציר שמאפשר לקבל את חלק העדשה, בדומה למשקפיים רגילים, וכך להפוך אותם לקלים יותר לנשיאה. בנוסף, מסך התצוגה ארוך יותר מזה של הדגם הקודם. את פתח הטעינה מחליף בדגם הנוכחי חיבור מגנטי.

 

עוד ניתן לראות תמונות של חלקיו הפנימיים של המכשיר החדש, מהם עולה שבתוך המשקפיים מותקן בין השאר גם מיקרופון. מנגד, נראה שיחידת השמע שהתבססה על טכנולוגיית Bone conduction איננה, ולא ברור לחלוטין איזה אמצעי שמע מחליף אותה.

 

עדיין לא ברור מתי תחל גוגל למכור את הדגם החדש או מה יהיה מחירו, אך ככל הנראה הוא לא יימכר בשוק הצרכני, לפחות לא בשלב הראשון, אלא ישווק לגופים עסקיים בלבד. עם זאת, ייתכן שבקרוב תשיק החברה דגמי גוגל גלאס אחרים שיפנו לשוק הצרכני, שכן לפי דיווחים החברה עובדת על שלושה דגמים שונים של המכשיר.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x