$
הייטק והון סיכון

Intsights גייסה 1.8 מיליון דולר

החברה עוסקת באבטחת מידע ומתמקדת בניתוח מתקפות אופציונליות ותשתמש בסכום שגויס כדי להרחיב את מאמצי השיווק והמכירות שלה. את סבב הגיוס הובילה קרן גלילות של קובי סמבורסקי ואריק קלינשטיין

מאיר אורבך 13:3111.10.15

חברת אבטחת המידע Intsights גייסה 1.8 מיליון דולר מגלילות קפיטל פרטנרס, שעוסקת בהשקעות בתחום התוכנה. Intsights הוקמה ע"י יוצאי יחידות הסייבר והמודיעין של צה"ל.

זהו הסבב הראשון שגייסה Intsights - והוא ישמש לשיפור המוצר הקיים שלה ולהרחבת מאמצי המכירות והשיווק. מנכ"ל החברה הוא גיא ניצן והיא מעסיקה 15 עובדים.

 

קובי סמבורסקי ואריק קליינשטיין, מייסדי קרן גלילות קובי סמבורסקי ואריק קליינשטיין, מייסדי קרן גלילות

 

מודיעין מקדים הפך בשנים האחרונות למרכיב קריטי במערך ההגנה של ארגונים כנגד מתקפות רשת. עד כה, המידע האמור סופק על ידי אנליסטים האוספים ומנתחים מודיעין באופן ידני. מציאות זאת הפכה את המודיעין למוצר יקר אשר זמין בעיקר לממשלות ולתאגידים גדולים. החזון של IntSights הוא לספק פלטפורמת מודיעין לארגונים המאפשרת לזהות בצורה מקיפה איומי סייבר, לתאר את תהליך התקיפה ולטפל באיומים - ולפעול בצורה שתאפשר שימוש גם בידי חברות בינוניות בגודלן.

 

הצעד הראשון של תקיפות רבות מתחיל בשלב המקדים של איסוף מידע על המטרה. ב-Intsights מרוכזים מומחים שפועלים להבנת שיטת החשיבה והפעולה של התוקפים.  

קרן גלילות הוקמה ב-2011 על ידי קובי סמבורסקי ואריק קלינשטיין וכיום מנהלת יותר מ-100 מיליון דולר תחת שתי הקרנות שלה. החברה רשמה אקזיט משמעותי בתחום הסייבר של מכירת אאוראטו למיקרוסופט ב-200 מיליון דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x