$
אינטרנט

בשולי הרשת

סנטה גייטס: המתנה המפתיעה ממייסד מיקרוסופט

אתר רדיט ערך לכבוד חג המולד משחק במסגרתו שולחים הגולשים מתנות מבלי לדעת אל מי יגיעו ומקבלים מתנות מזרים. הגולשת רייצ'ל קיבלה מתנה מהמיליארדר הפילנטרופ: פרה שתיתרם בשמה למשפחה נזקקת בעולם השלישי

עומר כביר 16:3219.12.13
מתנה מדוד ביל: גולשת שהשתתפה במשחק "סנטה סודי" השנתי של אתר רדיט הופתעה לקבל מתנה מלא אחר מאשר מייסד מיקרוסופט, הפילנטרופ ביל גייטס, שבלי הרבה רוח וצלצולים החליט לקחת חלק במשחק. המתנה המפתיעה: פרה.

מדי שנה עורך אתר רדיט משחק סנטה סודי לחג המולד, בו מחליפים הגולשים מתנות מבלי לדעת מראש ממי יקבלו מתנה (מה שידוע בישראל בתור המשחק "ענק וגמד"). המשתמשת NY1227, בת 24 שהזדהתה רק בשמה הפרטי - רייצ'ל - השתתפה גם היא במשחק וביום רביעי שעבר קיבלה את המתנה מהסנטה הסודי שלה.

 

כשפתחה את החבילה מצאה בפנים בובת פרה, ספר של נשיונל ג'יאוגרפיק, וכרטיס ברכה שבו נכתב: “מתנת הסנטה הסודי שלי בשבילך היא פרה. אל תדאגי את לא צריכה לבנות אסם. הפרה תינתן, בשמך, למשפחה במצוקה. היא תספק לה הכנסה קבועה ומוצרי חלב, ותעזור להם לעזור לעצמם".

 

התמונה ששלח גייטס לגולשת רייצ'ל התמונה ששלח גייטס לגולשת רייצ'ל

 

על הברכה היה חתום לא פחות מגייטס עצמו. הטייקון גם צירף תצלום שלו אוחז בבובת הפרה ובכרטיס הברכה.

 

“ואז הבנתי. כל המתנות הן מביל גייטס", כתבה רייצ'ל בפוסט שפרסמה ברדיט. “אני בהלם ונרגשת. לא רק שקיבלתי מתנה מביל, אלא שהיא התאימה לי בצורה מושלמת. בחיי, איזו התרגשות. תודרה רבה ביל על מתנה נפלאה ומלאת התחשבות. אני אחשוב עלייך כל פעם שאקרא את הספר. נ.ב., מצטערת על האייפד שהופיע ברשימת המשאלות שלי, זה באמת מביך".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x