$
בשולי הרשת

בשולי הרשת

2 גירלס, פלייסטיישן 4

סוני ציידה את קונסולת המשחקים במצלמה וכלי לשידור חי של משחקים ברשת. למרות ניסיונה, לא הצליחה החברה לנחש שהמשתמשים יפיצו בשיטה זו פורנו תוצרת בית

הראל עילם 16:2228.11.13
לקברניטי סוני היה רעיון לשדרוג הדגם החדש של קונסולת הפלייסטיישן: המשתמשים יוכלו לצלם ולשדר את המשחקים שלהם ברשת ואז להראות אותם לחבריהם ולשאר העולם. בהתחשב אתם יכולים כבר לדמיין לאן זה הלך.

ב-17 בנובמבר החלה סוני למכור את קונסולת המשחקים החדשה, שהיא בעלת תמיכה במצלמת הרשת Eye ואינטגרציה מלאה לשירותים שמאפשרים לשחקנים לשדר את המשחקים שלהם לכל דכפין ברשת דרך Twitch, שירות סטרימינג שמתמחה במשחקים.

 

קונסולת הפלייסטיישן 4 קונסולת הפלייסטיישן 4

 

בתוך כמה ימים משתמשים החלו להפיץ תכנים אחרים לחלוטין שאינם קשורים לגיימינג: במקרה אחד משתמש הפשיט את בת זוגו מול המצלמה, במקרה אחר זוג קיים יחסי מין על הספה בסלון בשידור. מאז גם פורסמו עשרות של תחנות טלוויזיה מקוונות שמשדרות פורנוגרפיה.

 

Twitch

 החלה לחסום את רוב המשתמשים הללו, אבל הבעיה הגדולה היא שמדובר באפליקציה ושירות רשמי של סוני שזמין בלחיצת כפתור על שלט המשחקים הרשמי, ואין אפשרות לחסום את הצפייה או השידור בהרשאות מבוגרים.

 

סמנכ"ל מחלקת המשחקים בסוני אדם בוינס הודה: "חשבנו שאנשים פשוט ישדרו משחקים. אף פעם לא חשבנו שהם יעשו את זה". מתברר שגם חברות למודות ניסיון לא יכולות לחזות את כל השימושים במוצרים החדשים שלהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x