$
סטארט-אפים והון סיכון

מגיסטו השלימה גיוס של 13 מיליון דולר

סאנדיסק וקוואלקום הן המשקיעות בחברת הסטארטאפ הישראלית המפתחת שירות עריכה חינמי ברשת לקטעי וידאו. הכסף ישמש לקידום השירות והעשרתו

מאיר אורבך 14:4229.10.13
חברת הסטארט אפ הישראלית מגיסטו גייסה 13 מיליון דולר בהובלת קרנות ההשקעה של סנדיסק וקוואלקום. מגיסטו מפתחת שירות עריכה חינמי ברשת לקטעי וידאו. על פי הודעת החברה, היא תשתמש בכסף שגייסה לטובת קידום השירות והעשרתו.

מייסדי מגיסטו: אלכס רב-אחא ואורן בוימן. 13 מיליון משתמשים רשומים בגוגל פליי ובאפסטור מייסדי מגיסטו: אלכס רב-אחא ואורן בוימן. 13 מיליון משתמשים רשומים בגוגל פליי ובאפסטור צילום: אודי תירוש

 

עד היום גייסה החברה 7.5 מיליון דולר בשני סבבים הורייזונז ונצ'רס של לי קא שינג ומאגמה הישראלית שגם השתתפו בגיוס הנוכחי. כיום מעסיקה החברה 20 עובדים בנס ציונה. היא נוסדה על ידי אורן בוימן ואלכס רב-אחא.

 

לחברה יש 13 מיליון משתמשים רשומים בשירות בגוגל פליי ובאפסטור ועל פי הדיווח שלה כ-15 מיליון סרטים שנערכו בכלים שפיתחה נצפים מידי חודש ל ידי 8.5 מיליון מבקרים ייחודיים. הטכנולוגיה של החברה מאפשרת עריכה של סרטי וידאו במהירות, ללא כל ידע מוקדם. כיום מרבית הסרטים שאנשים מצלמים מלאים בקטעים שניתן לוותר עליהם והנפח שלהם אינו מתאים לשידור ברשת.

 

סאנדיסק השיקה את SanDisk Ventures ב-2012, במטרה להשקיע 75 מיליון דולר בשלוש שנים בחברות שלהן הבטחה טכנולוגית המרחיבה את הצעת הערך של זכרונות הפלאש. על ידי שיתוף הפעולה עם סאנדיסק, חברות צעירות נהנות מגישה לקו המוצרים הרחב של החברה, לנסיון הטכנולוגי העשיר ולבסיס הלקוחות הרחב, כמו גם לערוצי ההפצה שלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x