שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

מנכ"ל טיים וורנר: אחוז הפיראטיות של "משחקי הכס" עדיף על זכיה באמי

ג'ף בווקס הסביר שלראייתו, הפיראטים ומשתפי הקבצים שמפיצים את פרקי הסדרה תורמים למיתוג שלה יותר מהפרסים הנחשקים ביותר בתעשיית הטלוויזיה

ניצן סדן 10:0009.08.13
מה עדיף לה לתוכנית טלוויזיה - לזכות באמי ובפרסים אחרים, או לככב ברשימת התכנים הנפוצים ביותר באתרי שיתוף הקבצים? לדעתו של ג'ף בווקס, מנכ"ל רשת טיים וורנר, האפשרות השניה היא המועילה יותר. הרשת היא בעלת HBO שמשדרת את "משחקי הכס", הסדרה שנחשבת למורדת ביותר באינטרנט מזה יותר משנה.

לפי דיווח של The Verge, בווקס טען שהסדרה חייבת את הצלחתה גם למיתוג החזק של HBO וגם לפיראטים למיניהם אשר הפיצו אותה ממשתמש למשתמש במדינות שונות. "כשמסתכלים על זה בקנה מידה עולמי, 'משחקי הכס' היא הסדרה המורדת ביותר. עכשיו, זה טוב יותר מפרס אמי", אמר.

 

גרסאות מצוירות של גיבורי הסדרה גרסאות מצוירות של גיבורי הסדרה

 

בווקס הסביר שהפיראטיות יכלה להיות בעיה עבור טיים וורנר אם אנשים שיכלו להיות מנויים משלמים של HBO היו מורידים את הפרקים בחינם. לראייתו, לא מדובר בבעיה בשלב זה. המנכ"ל השווה את שיתוף הקבצים לחיבור בלתי חוקי לכבלים: "אנשים תמיד חיברו כבלים מבניין לבניין כדי לחלוק עם השכנים. לנסיוננו, זה מוביל לחדירה נרחבת יותר של המותג, מה שמוביל ליותר מנויים משלמים, דבר בריא עבור HBO".

 

הגישה של בווקס נראית מודרנית ומפוכחת לעומת זו של רוב תאגידי התוכן ובראשם ההתאחדויות של תעשיית הקולנוע וההקלטות בארצות הברית. גורמים אלה משקיעים משאבים כבירים לקידום חקיקה נגד פיראטיות תוכן ולאיתור ותביעת משתפי הקבצים. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x