$
אינטרנט

גוגל חשפה עיצוב חדש ל-Gmail

שירות המייל הפופולרי זוכה למתיחת פנים משמעותית, במסגרתה מפוצלת תיבת המיילים למספר תיקיות, כדי למנוע עומס ואי סדר בהודעות שהתקבלו

ניצן סדן 20:5029.05.13
גוגל הודיעה היום בבלוג החברה הרשמי על שורה של שינויים ושיפורים בג'ימייל, תיבת המייל הפופולרית שלה. העיצוב החדש יתבסס על חלוקה נושאית של תכני ההודעות.

החברה סבורה שתיבת המייל עמוסה מדי בתצורה הנוכחית ושיש צורך לכסח את מספר ההודעות בעלות החשיבות הנמוכה למשתמש שגודשות את תצוגת ג'ימייל הראשית ולהדגיש על פניהן את אלו שחשובות לו.

 

 

לפיכך פיצלה גוגל את התיבה אותה לארבעה חלקים: תיבה ראשית שתכיל את ההודעות שלא קוטלגו, תיקיית הודעות מרשתות חברתיות, תיקיית תוכן פרסומי מקודם ותיקיית עדכונים בה יופיעו אישורי רכישה מקוונת, מידע מיישומים מותקנים ועוד.

 

תיקיות ג'ימייל החדשות תיקיות ג'ימייל החדשות

 

התיקיות ניתנות להתאמה אישית בדומה לתיקיות בשירותי מייל אחרים וההודעות ימוינו לפי הגדרת השולח על ידי המשתמש או פשוט על ידי גרירתן לתיקיה הרלוונטית. העיצוב החדש יהיה זמין בשבועות הקרובים הן לגרסאות ה-web של ג'ימייל והן בתור עדכונים לאפליקציות המייל של אנדרואיד ו-iOS.

 

 

אפליקציית ג'ימייל החדשה לאנדרואיד אפליקציית ג'ימייל החדשה לאנדרואיד

 

הנקודה הצורמת היחידה שעולה מעדכון זה היא תיקיית ההודעות המקודמות: בקליפ ההדגמה שהעלתה גוגל ליוטיוב לא נראית תיקיית הספאם המסורתית. לא ידוע אם החברה הציגה את תיקיית הפרסומות כדי לתת לגיטימציה לתוכן שיווקי שמגיע לתיבת המייל שלנו ואם היא מתכננת לכלול אותה בחבילות הפרסום שהיא מציעה למפרסמים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x