$
מכשירים ומדריכים

דברים שרואים משם: משקפי גוגל גלאס מגיעים לתחום הפורנו

חברה המתמחה בפיתוח יישומים לתעשיית הבידור למבוגרים הודיעה כי תחשוף בקרוב אפליקציה למשקפיים החכמים, אשר תהפוך את חוויית צריכת הפורנו לאישית וקרובה מאי פעם

הראל עילם 15:5629.05.13
מפתחת האפליקציות האמריקאית MiKandi הכריזה אמש (ג') כי תחשוף בימים הקרובים אפליקציה פורנוגרפית יעודית למשקפים החכמים של גוגל. החברה מתמחה בפיתוח טכנולוגיות ואפליקציות לתעשיית הפורנו. בין השאר, השיקה חנות תכני פורנו בשם MiKandi Theater, שמיועדת לאנדרואיד וצברה עד כה יותר משני מיליון מנויים.

 

"קיבלנו את גלאס, וכן, אנחנו נייצר תוכן עבורו" כתבה ג'ניפר מק'אוון, מנכ"לית החברה, בהודעה רשמית שפורסמה באתר MiKandi. לדבריה, לא מעט חברות פורנו התעניינו בעבר בגלאס, בעיקר עבור יכולות הצילום של המוצר.

 

פוטנציאל גדול לתחום הפורנו. גוגל גלאס בתצוגת אופנה בניו יורק פוטנציאל גדול לתחום הפורנו. גוגל גלאס בתצוגת אופנה בניו יורק צילום: רויטרס

  

מק'אוון אמרה כי בשלב הראשון, תתבסס האפליקציה על "צילום קרוב מגוף ראשון" אם כי בהמשך יורחבו היכולות והתכנים גם לצפייה בסצנות בזמן אמת, בחירת זווית המבט הרצויה להם ועוד. היא ציינה כי משקפי גלאס הם כה נוחים וטבעיים לשימוש, ושהשחקנים יכולים לשכוח מכך שיש מצלמות ו"ליהנות מהרגע".  

 

אפל הרסה את חדשנות חברות הפורנו

 

תעשיית הפורנו היתה בעבר אחת המאמצות המוקדמות ביותר של טכנולוגיות חדשות (אולפני פורנו היו מהראשונים להשתמש במצלמת הקינקט של ה-Xbox, למשל). לפי מק'אוון, זה משתנה כעת - ובעיקר בגלל אפל. ב-2011, הסירה החברה את רוב האפליקציות והתכנים של MiKandi וחברות אחרות מהאפסטור. מק'אוון אמרה כי הרבה חברות פורנו מרגישות שהן נכוו, ויזהרו בעתיד מאימוץ של טכנולוגיות חדשות.

 

"הרבה חברות השקיעות הרבה זמן וכסף בפיתוח אפליקציות סלולר, ונשרפו כאשר אפל זרקה אותם החוצה. התעשייה עכשיו מאוד מחולקת בדעתה לגבי טכנולוגיה, והרוב פשוט ממתינים לראות מה יהיה" היא אומרת, ומסבירה בכך גם מדוע רוב חברות הפורנו עדיין לא אימצו את גלאס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x