$
בשולי הרשת

בשולי הרשת

קומיקסטיב: מייסד אפל יככב בקומיקס חדש, כאיש חביב וחיובי

חייו של טיטאן הטכנולוגיה יונצחו בקומיקס מנגה יפני, בו יוצג כדמות סימפטית במיוחד. הוא יוצג במגזין שמיועד ברובו לקהל נשי ויתבסס על הביוגרפיה של ג'ובס שכתב וולטר אייזקסון

הראל עילם 18:5613.03.13
מייסד אפל סטיב ג'ובס יזכה בקרוב לסדרת קומיקס מנגה רשמית שמבוססת על הביוגרפיה שלו, שנכתבה על ידי העיתונאי המוערך וולטר אייזקסון. הסדרה תתפרסם ביפן תחת מגזין המנגה היפנית Kiss, המיועד בעיקר לקהל הנשי, וגם יודפס לאחר מכן בארצות הברית.

את הסדרה הזמינה המוציאה לאור היפנית קודשנה, החברה הגדולה מסוגה במדינה, המחזיקה גם בזכויות ההפצה של הביוגרפיה והתרגום היפני שלה במדינה. את המנגה תצייר אומנית הקומיקס הנחשבת מארי ימזאקי האמריקאית-יפנית, שגם כתבה את סדרת Thermae Romae זוכת הפרסים.

 

רישומים ראשוניים מתוך הקומיקס החדש רישומים ראשוניים מתוך הקומיקס החדש

 

ימזאקי אמרה כי היא מרגישה "סימפטיה והערצה" לגורו הטכנולוגיה ולכן בחרה את הפרויקט. הסגנון שלה נחשב לחם, וג'ובס מתואר בקומיקס כדמות חיובית, חייכנית ובריאה.

 

זוהי לא האדפטציה הראשונה לחייו של ג'ובס, שדמותו כבר זכתה להופיע במספר סרטים - כגוןן "שודדי עמק הסיליקון" ולאחרונה גם בסרט המבוסס על הביוגרפיה הרשמית שלו, שם גילם את תפקידו אשטון קוצ'ר. לפני כשנה גם התפרסמה ביוגרפיית קומיקס קצרה בת 32 עמודים מבית ההוצאה לאור של Bluewater, שזכתה לביקורות שליליות ולא נחשבת למוצר רשמי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x