סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
ענקית התקשורת AT&T מקימה מרכז פיתוח נוסף בתל אביב ומגייסת כ-100 עובדים

ענקית התקשורת האמריקאית תפתח מרכז פיתוח חדש במגדל ToHa בתל אביב שישתרע על פני כ-1,000 מ"ר. ל-AT&T מרכז פיתוח נוסף הקיים באיירפורט סיטי. החברה תרחיב משמעותית את פעילותה גם לתחום הענן

ענקית התקשורת האמריקאית AT&T מרחיבה את פעילותה בישראל, ומודיעה על פתיחת מרכז פיתוח חדש במגדל ToHa בתל אביב, שיצטרף למרכז הפיתוח הקיים באיירפורט סיטי. החברה תגייס כ-100 עובדים נוספים ותרחיב משמעותית את פעילותה גם לתחום הענן. ל"כלכליסט" נודע שהמרכז החדש ישתרע על פני כ-1,000 מ"ר.
החברה הקימה את מרכז הפיתוח בישראל בשנת 2007 בעקבות רכישת הסטארט-אפ הישראלי Interwise, שהתמחה בפתרונות ועידה לארגונים. מרכז הפיתוח של AT&T בישראל אחראי על פיתוח מוצרי תוכנה בכל תחומי הפעילות האסטרטגיים של החברה, הכוללים רשתות דור 5, דיגיטל, פתרונות תקשורת לצרכנים ולארגונים, מוצרים מתקדמים לניהול מערכי כוחות חירום והצלה בעולם וכעת גם תחום הענן. המרכז בארץ מעסיק כ-500 עובדים ופועל במתכונת היברידית, עם שלושה ימי עבודה מהבית בשבוע.

2 צפייה בגלריה
מרכז הפיתוח של AT&T בתל אביב
מרכז הפיתוח של AT&T בתל אביב
מרכז הפיתוח של AT&T בתל אביב
(צילום: נדב קרלינסקי)
שני המרכזים בישראל הם חלק ממערך פיתוח עולמי של AT&T, הכולל מרכזים נוספים בארצות הברית. המנהלת של המערך כולו ומי שאחראית על כ-1,500 עובדי הפיתוח של AT&T בעולם היא נטלי קרמר, סגנית נשיא עולמית בחברה.
"מרכז הפיתוח בישראל מפתח שירותים חדשניים עבור מאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם, ומוביל יוזמות אסטרטגיות בעבור החברה כולה", אמרה קרמר.

2 צפייה בגלריה
Nataly Kremer AT_altT
Nataly Kremer AT_altT
נטלי קרמר
(Credit: Nadav Karlinsky AT_creditT)