סגור

TeraSky מפתח תקוה זכתה בפרס ״שותפת השנה״ של VMware ל-2021

החברה הישראלית התמודדה מול שותפים שמוכרים רישיונות במיליארדי דולרים. ״זו הצלחה של חברה ישראלית שעושה את דרכה בעולם״, אומר מנכ״ל TeraSky. לדברי מנכ״ל VMware ישראל: ״החדשנות שלהם לא תסולא בפז"

חברת TeraSky מפתח תקוה, שהוקמה ב-2010 ולה 100 עובדים, זכתה בפרס שזוכות בו בדרך-כלל חברות ותיקות וגדולות ממנה: פרס שותפת השנה של VMware העולמית לשנת 2021 בתוכנית Partner Achievement Awards, שמיועד להכיר בפעילות העסקית והטכנולוגית של שותפי החברה.
TeraSky יוצרת פתרונות בכל קשת הדיגיטציה לחברות בתחומים מגוונים, החל מעסקים קונבנציונליים הנמצאים בתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית, ועד לחברות סטארט-אפ שנוצרו עבור הענן ומתמודדות עם אתגרים הכרוכים בהתרחבות. בין הפתרונות המרכזיים ש-TeraSky מטמיעה ללקוחות שלה, נמצאים כל שירותי VMware.
הפרס ניתן ל-TeraSky הודות להשפעה העסקית, הערך והחדשנות המתמשכים שהיא מספקת לבסיס לקוחותיה, ובשל מחויבותה לחיבור עמוק עם VMware. בנוסף, TeraSky זכתה לכבוד מאחר שהיא משתתפת בכל ההכשרות של VMware ומחזיקה בכל ההסמכות שלה, ברמה הגבוהה ביותר. TeraSky היא החברה היחידה בישראל, ואחת משלוש החברות בעולם שמחזיקה בכל ההסמכות האלה.
מתחרים מול שחקנים של מיליארדים
״הפרס הזה לא טריוויאלי עבורנו בכלל. אחד היצרנים המשמעותיים בתעשייה נותן הכרה לעבודה שלנו״, אומר אופיר אבקסיס, מנכ״ל TeraSky. ״צמחנו בשוק הישראלי, שהוא קטן אבל טכנולוגי. לקבל פרס כזה, לצד שחקני ענק אחרים שמוכרים רישיונות של VMware במיליארדי דולרים, זו גאווה גדולה. זה ממצב אותנו במקום שאנחנו רוצים להיות בו מול הלקוחות שלנו. זו הצלחה של חברה ישראלית שעושה את דרכה באירופה ובארצות הברית״.
2 צפייה בגלריה
אופיר אבקסיס, מנכ״ל TeraSky
אופיר אבקסיס, מנכ״ל TeraSky
אופיר אבקסיס, מנכ״ל TeraSky
(יוליה בורשטיין)
אבקסיס מוסיף: ״האנשים שלנו עובדים במעבדות של VMware כדי שנגיע 'מבושלים' להטמיע את הטכנולוגיות ולדחוף את הלקוחות שלנו לחדשנות. הלקוחות דוחפים אותנו בחזרה לקבל פתרונות חדשניים מ-VMware וזה מעגל שמזין את עצמו״.
תעודת כבוד למדינה
״התפקיד של השותפים שלנו הוא לממש את החזון הטכנולוגי שלנו אצל הלקוחות״, אומר שלומי אביב מנכ"ל VMware ישראל, ״והפרס מיועד להכיר בתרומה של השותפים העסקיים בפעילות שלנו. הם כל השנה רצים בשטח ומשקיעים מזמנם ומכספם כדי להיות מקצועיים. אני רוצה להראות להם שיש מי שרואה את מה שהם עושים״.
הפרס ניתן על ידי VMware העולמית שבוחרת את הזוכים באמצעות ועדת איתור ובשיתוף חברת IDC שסוקרת ומעריכה את המועמדויות. למעשה, הסניף הישראלי של VMware קיבל את הבשורה על הבחירה הסופית במקביל ל-TeraSky.
2 צפייה בגלריה
שלומי אביב מנכ"ל VMware ישראל
שלומי אביב מנכ"ל VMware ישראל
שלומי אביב מנכ"ל VMware ישראל
(ניב קנטור)
״מבחינתי מדינת ישראל מקבלת הכרה, בקבלת הפרס הזה על ידי TeraSky״, אומר אלון סלע, מנהל השותפים בVMware ישראל, ״זו תעודת כבוד למדינה, שאינטגרטור ממנה מקבל את הפרס. TeraSky היא חברה אבל ברמה עולמית. זה נותן לנו תחושת גאווה שהפרויקטים שלנו כאן בישראל הם על המפה העולמית״.
״TeraSky הם גוף מאוד מקצועי וכיף לעבוד איתם. הם מבינים את הביזנס של הלקוח והצרכים שלו, ולוקחים אותו 2-3 צעדים קדימה״, מוסיף אביב. ״הם דואגים להצלחת הלקוח, וזה מה שאנחנו מצפים מהשותפים שלנו. פגשתי לא מעט לקוחות שאמרו שהם היו שמחים לראות עוד אינטגרטורים כמו TeraSky, לא רק ב VMware, אלא לכל התשתיות והאפליקציות שלהם. הם מביאים חדשנות שלא תסולא בפז״.