סגור

הדרך הבטוחה לקריירת ניהול השמה בתחום ההייטק

היא מאפשרת למנהלי השמה להשתלב בדרג הבכיר שלה, ובמקביל יוצרת עבורם הזדמנויות לעבוד בחברות ההיי טק המובילות בישראל. הכירו את התפקיד המרתק וחברת ההשמה האולטימטיבית לפתח בה קריירת ניהול

כל מנהל השמה וגיוס, אשר מצליח לגעת בקריירה של מועמד ולנווט אותה אל המקום הנכון, יודע כי הוא משנה למעשה את מסלול חייו. באופן הזה מייצר המקצוע קסם אנושי וסיפוק מקצועי יוצאי דופן. עשרות המנהלים והמנהלות של חברה ההשמה להייטק Jobinfo, מלווים כבר 20 שנה מועמדים לאורך כל הדרך המקצועית שלהם, משלב היותם סטודנטים ועד הגיעם למשרות ניהוליות בכירות, וכעת הנבחרת המוכשרת הזו, מרחיבה את צוות העובדים המצוין שלה.
מנהלי ההשמה זוכים לקבל במסגרת עבודתם כלים מקצועיים רבים, המאפשרים להם להתפתח בתוך החברה ומחוצה לה ולהרחיב את האופק המקצועי שלהם. ליווי צמוד של אלפי מועמדים ובמקביל עבודה מול חברות קטנות כגדולות, ובשדות מגוונים, יוצרים עבור מנהלי ההשמה תמונה עדכנית על מגמות שוק ההייטק, ובתחומים החמים בתעשייה. כל אלה מאפשרים להם להיות בעלי הידע המעודכן ביותר, כשהם באים לייעץ ללקוחותיהם בנושא שכר ותנאים.
"העבודה היא רב גונית, עשירה במגוון התפקידים הטכנולוגיים, וטומנת בחובה כמה תחומי אחריות״, מספרת נאווה אברהם. נאווה החלה את עבודתה בחברה לפני כ-15 שנה בתפקיד מנהלת השמה, וכיום היא אחראית על מחלקת ההשמות הטכנולוגיות במרכז, ומנהלת עשרות מנהלי השמה. ״להבדיל ממגייסות בארגונים שונים, שם לעיתים חלק ניכר מהתפקיד הוא בעיקר עבודת אדמיניסטרציה ולא באמת ׳HANDS ON׳ על הגיוס, העבודה ב-Jobinfo מלווה באדרנלין גבוה. יעדי ההשמות מוסיפים עניין ואתגר רב לתפקיד וכל יום שונה מקודמו. העובדים נחשפים לתכנים טכנולוגים מרתקים בכל התחומים ולא רק עוסקים בגיוס לתחום נישתי, והם זוכים להיכרות מעמיקה עם כל שוק ההייטק״, אומרת אברהם. ״למידה יומיומית וצמיחה ברמה האישית, הביאו אותי במהלך השנים להתברג בתפקידים ניהוליים מאתגרים, וכמו רבים ממנהלי ההשמה הוותיקים שעובדים איתי, אני זוכה לגדל את דור ההמשך ולהפוך אותם למגייסים מובילים מהשורה הראשונה, שחלקם מגיעים בהמשך לתפקידי מפתח בשוק ההייטק״.
2 צפייה בגלריה
ההתנהלות היומיומית כוללת תמונה מקצועית רחבה וכוללת, כמו ליווי והכוונה של מועמדים. שרית מלכה-ליברמן
ההתנהלות היומיומית כוללת תמונה מקצועית רחבה וכוללת, כמו ליווי והכוונה של מועמדים. שרית מלכה-ליברמן
ההתנהלות היומיומית כוללת תמונה מקצועית רחבה וכוללת, כמו ליווי והכוונה של מועמדים. שרית מלכה-ליברמן
(סטודיו תומאס)
ה״שגרירים״ של Jobinfo בעולם ההייטק בישראל
מנהלי ההשמה של Jobinfo הם אקדמאים מתחום משאבי אנוש, שעברו בחברה תהליך הכשרה והדרכה בעולם הגיוס והאינטרנט. כדי להצטיין בתחומם. הם פועלים בחברה לפי תחומי התמחות, וכמובן באים במגע יומיומי עם לקוחות החברה. ביניהם אפשר למצוא חברות הייטק וסטארטאפים מובילים בישראל, המקיימים עם החברה קשר ארוך ומתמשך, המתמקד בגיוסים והשמות.
נאווה אברהם יודעת לספר כי הקשרים שנרקמים עם הלקוחות, מייצרים דריסת רגל בחברות מובילות בשוק: ״המנהלים והמנהלות שלנו הופכים להיות "גורואים" של גיוס, בכל הקשור למשרות טכנולוגיות, וכמובן גם עבודת סורסינג והגעה לטאלנטים – במהירות ולפני כולם״.
המידע הרב שצוברים המנהלים אודות דרישות החברות המגייסות, והקשרים המצוינים שהם יוצרים עמן, מאפשר למנהלות ומנהלי השמה רבים לתפוס תפקידי מפתח בתחום משאבי האנוש בחברות ההייטק הגדולות בישראל. רבים מהם כבר הפכו ל״שגרירים״ אצל כמה וכמה מהלקוחות הגדולים של Jobinfo, שממשיכה לעבוד מולם עד היום.
״כשעובדים ב-Jobinfo, מפתחים למעשה תשתית אישית מוצקה ואיתנה להתפתחות מקצועית בעולמות הגיוס הטכנולוגי״, אומרת שרית מלכה ליברמן, שהחלה את עבודתה כמנהלת השמה לפני כ-20 שנה, עברה לתפקיד ר"צ תוכנה וכיום היא דירקטורית בחברה.
2 צפייה בגלריה
העובדים נחשפים לתכנים טכנולוגים מרתקים בכל התחומים והם זוכים להיכרות מעמיקה עם כל שוק ההייטק. מנהלת השמה בג'ובאינפו
העובדים נחשפים לתכנים טכנולוגים מרתקים בכל התחומים והם זוכים להיכרות מעמיקה עם כל שוק ההייטק. מנהלת השמה בג'ובאינפו
העובדים נחשפים לתכנים טכנולוגים מרתקים בכל התחומים והם זוכים להיכרות מעמיקה עם כל שוק ההייטק. מנהלת השמה בג'ובאינפו
(סטודיו תומאס)
״אנו מטפחים את העובדים והעובדות שלנו, משקיעים בהדרכה, ומקנים להם כלים ומיומנויות מקצועיים. עצם החשיפה למגוון גדול של חברות מתחומים שונים: גלובליות, לוקאליות, סטארטאפים ועוד, מעשירה את הידע והפרספקטיבה הניהולית. ההתנהלות היומיומית היא לא אך ורק מול המועמד והלקוח, היא כוללת תמונה מקצועית רחבה וכוללת, כמו ליווי והכוונה של מועמדים בחשיבה על סוגי קריירה או דיאלוג מול מנהלי משאבי אנוש בחברות לטובת מבט-על על התעשייה בכללותה. הלקוח יכול להיות ר"צ, מנהל פיתוח, או מנכ"ל של סטארטאפ קטן, וכך העובדים יודעים להתנהל מול מגוון גורמים בארגון, דבר המקנה להם ביטחון מקצועי״, אומרת ליברמן.
בין לקוחות החברה אפשר למצוא חברות מובילות בתעשיות ההיי טק והביומד, סטארטאפים, חברות בינלאומיות הפועלות בארץ, גופים כלכליים ומגוון חברות מובילות בתעשייה. איה גלוזמן, המכהנת כיום כמנהלת משאבי אנוש בצ'ק פוינט, היא דוגמה למי שהחלה את הקריירה שלה ב-Jobinfo בתפקיד רפרנטית גיוס בצוות התוכנה, קודמה בהמשך למנהלת הצוות, ומשם עברה לנהל את צוות החומרה ובהמשך גם את מחלקת הבכירים: ״עבדתי ב-Jobinfo שש שנים מהנות, בעשייה מגוונת ועם אנשים איכותיים״, היא מספרת, ״בתקופה הזו למדתי ורכשתי מגוון רב של תהליכי גיוס נכונים, עבודה עם ממשקים שונים בכל הדרגים מול חברות שונות, מסטארטאפים קטנים ועד חברות גלובליות״.
השילוב המנצח של ותק, ניסיון, צוות עובדים מקצועי ומיומן וטכנולוגיות אינטרנטיות מתקדמות, הופך את Jobinfo למובילה בתחומה, ובמקביל את עובדי ההשמה שלה למבוקשים בקרב החברות המובילות במשק. בימים אלה עורכת החברה גיוס נרחב של עובדי ועובדות השמה חדשים. המסלול המקצועי האטרקטיבי נפתח למועמדים חדשים בכל הצוותים: צוות השמת בכירים, צוותי טכנולוגיה תוכנה וחומרה לסניפים בהרצליה ובחיפה.