סגור
אי למכירה פמפקין איילנד פלורידה קיז 2
האי שמוצע למכירה בפלורידה קיז (צילום: compass)

אי פרטי בפלורידה קיז מוצע למכירה ב-75 מיליון דולר

האי פמפקין קי, שהוזל ב-20 מיליון דולר ממחירו אשתקד, שוכן מול קי ווסט וכ-10 דקות טיסה ממיאמי. האי כולל בריכה, שלוש דירות, חוף עם חול לבן, מרינה ל-20 סירות ושני מגרשי טניס שניתן להפוך למנחת מסוקים. האי מחולק ל-12 חלקות נוספות עליהן ניתן לבנות בתים עם כל התשתיות הנדרשות

אי פרטי בפלורידה קיז מוצע למכירה ב-75 מיליון דולר. מדובר בירידה במחיר המבוקש מ-95 מיליון דולר שביקשו עבורו כשהוצע לראשונה למכירה בשנה שעברה.
2 צפייה בגלריה
אי למכירה פמפקין איילנד פלורידה קיז 1
אי למכירה פמפקין איילנד פלורידה קיז 1
האי כולל חולות לבנים ומרינה שמתאימה ל-20 סירות
(צילום: compass)
האי פמפקין קי, שוכן על שטח של כ-680 דונם ממול לקיי ווסט, וכולל בית ראשי עם בריכה, שלוש דירות, חוף עם חולות לבנים, מרינה עם מקום ל-20 ספינות ושני מגרשי טניס שניתן להפוך גם למנחת מסוקים. האי מרוחק 10 דקות טיסה ממיאמי. כמו כן, הוא מחולק ל-12 חלקות נוספות עליהן ניתן לבנות בתים, המותאמים כבר עם התשתיות הנדרשות.
"הקונה שאנחנו מחפשים הוא מישהו שיחלק את החלקות בין הילדים והנכדים שלו", אמרה ל- Mansion Global ליז הוגאן מסוכנות הנדל"ן קומפאס שאחראית על המכירה.
2 צפייה בגלריה
אי למכירה פמפקין איילנד פלורידה קיז
אי למכירה פמפקין איילנד פלורידה קיז
הקונה יקבל גם יחידת מגורים נפרדת באתר הנופש אושן ריף קלאב, הנחשב לאחד היוקרתיים במדינה
(צילום: compass)
בנוסף לאי הקונה יקבל גם יחידת מגורים נפרדת באתר הנופש אושן ריף קלאב, הנחשב לפי הוגאן לאחד היוקרתיים במדינה. לדבריה, הגישה בין שני הנכסים היא באמצעות נסיעה קצרה בסירה, והבעלים הנוכחיים משתמשים ביחידת המגורים כדי לקבל משלוחים, לאחסן את המכוניות שלהם ולשכן שם אורחים. הקונים יהיו זכאים גם לחברות במועדון אתר הנופש שמעניק לחברים שירותים כמו שדה תעופה פרטי, שני מגרשי גולף, מרכז רפואי, מסעדות, חנויות ומגרשי ספורט.
"כל מה שתרצו יש פה", סיכמה הוגאן. "זה מה שבאמת מבדיל את האי הזה מכל השאר, שלרוב כוללים רק צמחיה", זאת בעוד שבפמפקין קיי יש "גישה קלה למסעדות ולמגרשי גולף".