סגור
חיפוש

לא רק קניות מקוונות: אמזון תפתח מספרה בלונדון

ענקית הקמעונאות תשיק בעוד מספר שבועות סלון לעיצוב שיער שיציע שירותים מסורתיים כמו תספורות, אבל גם התנסות בטכנולוגיית מציאות רבודה שתאפשר ללקוחות להתנסות בצבעי שיער וירטואליים

אמזון זולגת לתחום עיצוב השיער עם השקת המספרה הראשונה של ענקית הקמעונאות בלונדון. ה-Amazon Salon שעל השקתו פורסם בפוסט אתמול, אמור לאכלס שתי קומות של בניין באזור ספיטלפילד שבמזרח לונדון, ויציע שירותים מסורתיים כמו תספורות ועיצוב שיער החל מעוד מספר שבועות, אך הוא יציג לקהל גם מוצרים חדשים של החברה.


אלה יכללו טכנולוגיית מציאות רבודה שתאפשר ללקוחות להתנסות בצבעי שיער וירטואליים, וטכנולוגיית "הצביעי ולמדי" בה לקוחות יוכלו להצביע על מוצרים בתצוגה וללמוד עליהם ממסך סמוך. כדי להזמין פריט הלקוחות יוכלו לסרוק קוד QR שיעביר אותם לאתר של אמזון.

2 צפייה בגלריה
מספרה של אמזון
מספרה של אמזון
מספרה בבריטניה
(Amazon)
החדשות על היוזמה מגיעות מספר שבועות לאחר שאמזון בחרה את לונדון להקמת חנותה הפיזית הראשונה מחוץ לארה"ב, בניסיון ללכוד נתח משוק מוצרי הצריכה. עד כה פתחה החברה שתי חנויות Amazon Fresh בבירת אנגליה. אך אמזון אמרה שסלון עיצוב השיער בלונדון יהיה "פרויקט ניסיוני בו נציג מוצרים וטכנולוגיה", ושאין לה כרגע תוכניות לפתיחת סלוני שיער נוספים.

2 צפייה בגלריה
מספרה של אמזון בלונדון
מספרה של אמזון בלונדון
איך אתם אוהבים את השיער שלכם?
(amazon)

"עיצבנו את הסלון כדי שלקוחות יבואו ויתנסו בטכנולוגיה, במוצרים ובמעצבים הטובים ביותר", כך אמר ג'ון בומפריי, המנהל של אמזון באנגליה. "אנחנו רוצים שהחנות הייחודית הזאת תקרב אותנו לצרכנינו, ושהיא תהיה מקום לשיתופי פעולה עם התעשייה כדי לבחון טכנולוגיות חדשות".
את שירותי עיצוב השיער תספק אלנה לבגני, הבעלים של מספרת Neville Hair & Beauty. מחירי השירותים עדיין לא פורסמו.