$
בשולי החדשות

לאחר פרידת בזוס ורעייתו, גם הצלע השלישית מבקשת להתגרש

מייסד אמזון והאיש העשיר בעולם, ג'ף בזוס, ורעייתו מקינזי הודיעו השבוע על סיכום פרטי הסכם הגירושים שלהם; עתה מדווח כי בת זוגו הנוכחית של בזוס, לורן סנצ'ז, הגישה בקשת גירושים מבעלה

שירות כלכליסט 12:3406.04.19
יום בלבד לאחר שג'ף ומקנזי בזוס הודיעו כי סיכמו את פרטי הסכם הגירושים שלהם, באתר TMZ מדווחים כי לורן סנצ'ז, בת זוגו הנוכחי של האיש העשיר בעולם, הגישה בקשת גירושים מבעלה.

 

 

 

על פי הדיווח, המסמכים לסיום הנישואים של מגישת הטלוויזיה לשעבר  ופטריק וויטסל, מנכ"ל סוכנות ייצוג האמנים WME, הוגשו אתמול (ו'). השניים היו נשואים במשך 13 שנים וביקשו משמורת משותפת על שני הילדים המשותפים שלהם.

 

סנצ'ז ובזוס סנצ'ז ובזוס צילומים: איי פי , גטי אימג'ס

 

סנצ'ז עלתה לכותרות שעות ספורות לאחר שבזוס הודיע בינואר על פרידתו מאשתו, זאת מכיוון שבצהובון נשיונל אינקוויירר מיהרו לדווח על הרומן בין השניים. בצהובון דיווחו כי הם חקרו את הרומן במשך ארבעה חודשים ועקבו אחרי השניים "בחמש מדינות בארה"ב", כולל מפגשים במטוסים פרטיים, לימוזינות מפוארות, טיסות במסוקים, טיולים רומנטיים, חופשות במלונות 5 כוכבים, ארוחות אינטימיות ו"זמן איכות במקומות סודיים".

 

הצהובון פרסם גם הודעות אישיות שהחליפו ביניהם, וטען שיש בידו תמונות אינטימיות. זמן קצר לאחר מכן דווח בניו יורק טיימס כי סנצ'ז ובעלה נפרדו.

 

בזוס פתח בחקירה לגילוי המקורות של הנשיונל אינקוויירר, שחשפה כי המקור העיקרי הוא אחיה של סנצ'ז, מייקל.

 

הדיווח על הגירושים התפרסם יום לאחר שג'ף ומקנזי בזוס הודיעו בטוויטר כי "סיימו את הליך פירוק" הנישואים שלהם, וכי הם מתכוונים להמשיך ולגדל ביחד את ארבעת ילדיהם. כחלק מהסכם הגירושים, נמסר כי בזוס יעניק למקנזי 25% ממניותיו באמזון. בזוס מחזיק ב-16% ממניות החברה, כך שלידיה של מקנזי יועברו 4% והוא יישאר עם 12%. שווי השוק של אמזון עומד היום על 890 מיליארד דולר, כך ששווי המניות שתקבל מקנזי עומד על 35.6 מיליארד דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x