$
תעשייה ופיננסים

מצביעים בנעליים: הקולקצייה השלישית של ריהאנה לפומה אזלה בתוך 35 דקות

שיתוף הפעולה המוצלח עם הכוכבת שהביא לעלייה של 11.5% במכירות ברבעון הרביעי של 2015 נמשך; מחיר הסניקרס החדשות הוא 140 דולר - 20 דולר יותר ממחיר נעליים בקולקצייה הקודמת

שירות כלכליסט 13:0230.05.16
שיתוף הפעולה בין ריהאנה ופומה ממשיך להניב תוצאות חיוביות. קולקציית הנעליים החדשה שעיצבה עבור המותג, השלישית במספר, אזלה בתוך 35 דקות בלבד, ואף גרמה לאתר של פומה לקרוס מספר פעמים בשל העומס.

 

הזמרת השיקה ביום חמישי את העיצובים החדשים של הסניקרס עם סוליות פלטפורמה המגיעים בשלושה צבעים, והם חלק מסדרת הסניקרס המצליחה שלה Fenty x Puma. הנעליים החדשות נמכרות ב-140 דולר, 20 דולר יותר מהקולקציה הקודמת (שהמלאי שלה אזל בתוך שעתיים כשהושקה בספטמבר), אך גם זה לא הבריח את הצרכנים הנלהבים.

 

מפומה נמסר כי הנעליים יימכרו גם בחנויות נבחרות של פומה, נורדסטורם ובלומינגדלייס. אם כי, גם במקרה הזו מדובר על מלאי מוגבל בלבד.

 

באופן כללי המיזמים של ריהאנה בתחום האופנה זוכים לפופולאריות גבוהה. כפכפים מכוסים פרווה שעיצבה גם כן עבור פומה אזלו אף הם בתוך שעות ספורות לאחר שהושקו בחודש שעבר. היא עיצבה גם משקפי שמש בהשראת מלחמת הכוכבים עבור דיור, כחלק מהשותפות שלה עם מותג האופנה הצרפתי.

 

בפברואר דיווחה פומה על עלייה של 11.5% במכירות ברבעון הרביעי של 2015, וזקפה את שיעור הצמיחה הגבוה לשותפות עם ריהאנה.

 

קולקציית  Fenty x Puma. האתר קרס בגלל העומס קולקציית Fenty x Puma. האתר קרס בגלל העומס צילום: אינסטגרם

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x