$
בשולי החדשות

גורדון רמזי חושף: "חיבלו לי בערב פתיחת המסעדה - שנשארה ריקה"

השף המפורסם, שפתח את מסעדת הדון סטריט קיצ'ן, יצא נגד "רמת הקנאה" בתחום - לאחר שרוב השולחנות נותרו ריקים

שירות כלכליסט 09:4519.11.14
השף המפורסם גורדון רמזי מאשים כי חיבלו בפתיחת המסעדה החדשה שלו, זאת לאחר שמאה אנשים הזמינו מקומות אך בסופו של דבר לא הופיעו.

רמזי, שפתח את מסעדת הדון סטריט קיצ'ן במיפייר בלונדון, טען כי מתוך 140 הזמנות לשולחנות ב"ערב הפתיחה הגדול", 40 בלבד כיבדו את ההזמנה. לטענתו, התחבולה הזו מוכיחה את "רמת הקנאה" בסצנת המסעדות. בראיון שהעניק לערוץ ITV, הוא האשים כי אדם אחד "ישב על המחשב" וביצע את כל ההזמנות המזויפות, רק כדי להרוס לו. רמזי הוסיף כי כעת העובדים שלו יחויבו לערוך בדיקות כפולות על כל הזמנה שתתקבל.

 

עם זאת, רמזי לא חשף מי הוא היריב בו הוא חושד שאחראי לתחבולה, אך רמז כי המניע היה קנאה מקצועית. "אני חושב שיש לא מעט קנאה. יום שבת היה היום הראשון הגדול שלנו, היו לנו 140 הזמנות ומאה מתוכן לא הופיעו", אמר. "זה מדכא לראות את העובדים מבואסים ומתוסכלים, הייתי שם כדי לעודד אותם ולוודא שנישאר ממוקדים", הוסיף.

 

מסעדת הדון סטריט קיצ'ן של רמזי גורדון נותרה ריקה בערב הפתיחה מסעדת הדון סטריט קיצ'ן של רמזי גורדון נותרה ריקה בערב הפתיחה צילום: gordonramsay.com/heddon-street

 

המסעדה, מתוארת כבעלת "תפריט אירופי מודרני". מריה טמפקיס היא השפית האחראית על המטבח של המקום שמושלם "לארוחות בראנץ' מהירות ועצירות התרעננות לאחר קניות, וכן ארוחות צהריים, ערב וקוקטיילים לאחר העבודה".

 

קבוצת גורדון רמזי מפעילה כעת 24 מסעדות ברחבי העולם, מחציתן בלונדון, שחולקות ביניהן 7 כוכבי מישלן. רמזי, שהתפרסם כשף ביקורתי ומקלל בתכניות כמו מטבחי הגיהינום, טען בהמשך הראיון כי יש פער בין דמותו הטלוויזיונית הבוטה לחייו האישיים. "אני לא מקלל ליד הילדים שלי", הבטיח.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x