$
בשולי החדשות

בעקבות מציאת הקוקאין בתיק: פריס הילטון עומדת בפני אישום פלילי

הידוענית פריס הילטון נעצרה בלאס וגאס לאחר שבתיק שלה נמצאו 0.8 גרם קוקאין. העונש לעבירה המיוחסת לה בנבדה הוא מאסר של 4-1 שנים וקנס של עד 5,000 דולר

סוכנויות הידיעות 11:3331.08.10

פריס הילטון עומדת בפני אישום פלילי בארה"ב לאחר שנעצרה בחשד לאחזקת קוקאין, כך עולה מהדו"ח המשטרתי בנוגע לתקרית שאירעה ביום שישי בלאס וגאס.

 

לפי הדו"ח, כאשר הילטון המתינה לבדיקה של החבר שלה סי וויטס, שנעצר בחשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול, היא ביקשה מהשוטרים להשתמש
בשירותים במלון ווין הסמוך. השוטרים הסכימו מתוך הנחה שהזזתה מהקהל שהחל להתאסף רק תועיל לחקירה.  שוטרים ליוו את הילטון לשירותים, ובעודה פותחת את התיק להוציא שפתון, נפלה שקית שהכילה 0.8 גרם של קוקאין. החיפוש בתיק מצא גם כרטיס אשראי, 1,300 דולר במזומן, ונטולין שלטענתה שייכים לה, ומוצרי קוסמטיקה שלדבריה, לא הם ולא הקוקאין שייכים לה.

 

לדברי אתר הרכילות TMZ, הילטון טוענת שהלוותה לאחרונה את התיק לחברה, ש"ככל הנראה" שמה בו את הקוקאין.

 

המשטרה הדגישה כי היורשת המפורסמת לא קיבלה יחס מועדף. הילטון העבירה כשלוש שעות במעצר, אם כי בבידוד משאר העצירות, מכיוון שהפרסום שלה עשוי היה להפריע להתנהלות התקינה.

 

העונש לעבירה המיוחסת להילטון בנבדה הוא מאסר של 1-4 שנים וקנס של עד 5,000 דולר. אולם בית המשפט יכול להעניק חנינה אם מדובר בעבירה ראשונה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x