סגור

ויזל למשקיעים: בוחנים יציאה של פוקס הום לפעילות בחו"ל

לדברי הבעלים והמנכ"ל של קבוצת פוקס, "הרשת רווחית, היא נותנת חוויית קנייה ולייף סטייל, ואין כזה קונספט בעולם"; גם הרחבת רשת בגדי הילדים מיננה, שהעסקה לרכישתה טרם הושלמה, עומדת על הפרק, ובעתיד הקבוצה מתכוונת להוציא לחו"ל גם את רשת התינוקות שילב

קבוצת פוקס החלה לבחון יציאה של מותג כלי הבית פוקס הום לחו"ל. הראל ויזל, הבעלים והמנכ"ל של קבוצת הקמעונאות הגדולה בישראל, אמר היום (א') בשיחה עם משקיעים כי "אנחנו בודקים יציאה של פוקס הום לעולם. הרשת רווחית, היא נותנת חוויית קנייה ולייף סטייל, ואין כזה קונספט בעולם".
פוקס הום איננה הרשת היחידה שוויזל בודק היתכנות של הרחבה שלה בעולם. גם הרחבת רשת בגדי הילדים מיננה, שהעסקה לרכישתה טרם הושלמה, עומדת על הפרק, ובעתיד הקבוצה מתכוונת להוציא לחו"ל גם את רשת התינוקות שילב ואת רשת הסלולר החדשה RED שפתחה בשותפות עם HOT.
1 צפייה בגלריה
הראל ויזל
הראל ויזל
הראל ויזל
( צילום: דימה טליאנסקי, יובל חן)
"החזון שלנו הוא שבעוד חמש שנים 50% מהפעילות של קבוצת פוקס יהיו בישראל ו-50% בחו"ל", אמר ויזל. "רוב המותגים שנפתח בחו"ל הם מותגים בינלאומיים חזקים שמצאו את השותפות איתנו והחזון שלהם להתפתח בעולם (נייקי, פוט לוקר ומנגו – א"י). כאשר פתחנו את נייקי בקנדה הקמנו שם משרדים ומטה, שייתן את כל האפשרות לגדול עם החברה. אותו דבר עשינו עם נייקי באירופה, שם פתחנו מטה ומשרדים בוורשה ובשטוקהולם. גם עם פוט לוקר יש לנו מטה נפרד מזה של נייקי באירופה. אני לא מאמין בניהול בשלט רחוק, אלא ברילוקיישן עם צוות מקומי וצוות ישראלי. יש לנו מנהלים ישראלים מקצועיים שעשו רילוקיישן ופועלים ביחד עם המנהלים הזרים".
"היום אנחנו מוכנים לצאת לעוד מדינות בעולם", הוסיף ויזל. "גם אם אנחנו לוקחים סיכונים, אלו סיכונים קטנים. אני מאמין שפוקס, שהיום היא קבוצה ישראלית עם 19 מותגים, יכולה לבצע שינוי בשוק העולמי - ואתם רואים שזה מתחיל לקרות עם ניצנים קטנים".