סגור

פוקס ומיננה האריכו בחודשיים את תקופת השלמת עסקת הרכישה

באוקטובר חתמה פוקס על עסקה לרכישת השליטה ברשת בגדי הילדים, באמצעות חברת שילב שבבעלותה - בתמורה ל-15 מיליון שקלים; אולם הממונה על התחרות טרם אישרה את העסקה

פוקס ורשת בגדי הילדים מיננה Minene האריכו את תקופת השלמת עסקת הרכישה ב-60 יום נוספים. זאת מאחר שהממונה על התחרות טרם אישרה את העסקה. בינתיים נודע כי שרת הכלכלה אורנה ברביראי הכריעה על ממונה חדשה - מיכל כהן תחליף את מיכל הלפרין בתפקיד.


בחודש אוקטובר חתמה פוקס על עסקה לרכישת השליטה ברשת מיננה, באמצעות חברת שילב שבבעלותה. שילב רוכשת 50.1% מרשת בגדי הילדים, שבבעלות המייסדות מיטל שני, ענת בן דב־צברי וקרן לוי שוהם, בתמורה ל-15 מיליון שקל.

1 צפייה בגלריה
מיננה רשת בגדי ילדים
מיננה רשת בגדי ילדים
מיננה רשת בגדי ילדים
(צילום: גלי משען)

מיננה מפעילה שמונה סניפים ואתר אונליין. החברה משווקת את מותג הילדים בסיטונאות גם לחנויות בחו"ל ועוסקת בפיתוח, עיצוב, ייצור, יבוא ומכירה של מוצרי תינוקות וילדים, ביגוד ואביזרים, באמצעות מפיצים, סיטונאים, זכיינים, ומכירה בסניפיה תחת המותג Minene, פעילות הסינרגטית לפעילות של שילב.
ככל שהעסקה תושלם, מתכוונת שילב לשמר ולהמשיך לפתח את פעילות מיננה והמותג בישראל ובחו"ל. במסגרת ההסכם בין הצדדים נקבע כי לפני השלמת העסקה, יחולק דיבידנד למוכרות בסך של כ-12.6 מיליון שקל, בהתאם ובכפוף לתנאים שנקבעו בהסכם.
שילב תהיה בעלת השליטה במיננה ותאחד את תוצאות החברה בתוצאות הכספיות של הקבוצה. שילב צפויה לממן את רכישת מניות מיננה ממקורותיה העצמיים. כיום משווקת מיננה את המותג ל-15 מדינות בעולם ביניהן יוון, בולגריה, ניו זילנד, צרפת, תאילנד, מקסיקו, אנגליה ועוד.