סגור
רועי פרייבך מנהל שופרסל עסקים
רועי פרייבך מנהל חברות הבנות של שופרסל (צילום: עמית שעל)

שורת מינויים חדשים בשופרסל: רועי פרייבך מונה למנכ"ל החברות הבנות של הקבוצה

אורי וטרמן מנכ״ל שופרסל הנכנס, מבצע שורת מינויים בענקית הקמעונאות. פרייבך ינהל את החברות הבנות בקבוצה ובהן שופרסל עסקים, הכוללת בתוכה את שופרסל אמיגה, גדרון ושופרסל סטוק. בנוסף, מונה שאולי עמיר לסגן סמנכ"ל הסחר והשיווק של הקבוצה וטלי תובל לסמנכ״לית תקשורת תאגידית

אורי וטרמן מנכ״ל שופרסל הנכנס, מבצע שורת מינויים בענקית הקמעונאות. וטרמן מינה את רועי פרייבך, שכיהן עד כה כמנכ״ל שופרסל עסקים הפונה ללקוחות סיטונאים ומוסדיים, לתפקיד מנכ"ל חברות הבנות של הקבוצה. פרייבך ישמש גם כחבר הנהלה. ינהל את חברות הבנות בקבוצה ובהן שופרסל עסקים, הכוללת בתוכה את שופרסל אמיגה, גדרון, שופרסל סטוק שרכשה את חברת הסטוק דן דיל וכן חברות נוספות ששופרסל בוחנת את רכישתן בעת הזו.
בנוסף, יהיה פרייבך אחראי על יצירת בסיס להתרחבות קמעונאית, באמצעות איתור ובחינה של הזדמנויות עסקיות לרכישה. פרייבך הגיע לקבוצת שופרסל לפני כ- 7 שנים, הקים את פעילות שופרסל עסקים, ומשמש כמנכ"ל הפעילות המגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה.
בנוסף, מינה וטרמן את שאולי עמיר, (63), לסגן סמנכ"ל הסחר והשיווק של הקבוצה, עמיר שניהל עד כה את חברת המאפים גידרון, יהיה אחראי על תחום הטריות הכולל פירות וירקות, בשר, דגים וקפואים. מדובר בתחום המשמש כמנוע צמיחה משמעותי בתחום קמעונאות המזון של החברה. מי שיחליף את עמיר כמנכ״ל גדרון יהיה יעקב סודרי (56), המשמש בשופרסל 35 שנה בתפקידים שונים בין היתר, כמנהל מרחב צפון בשופרסל, מנהל מרחב דרום וכמנהל סניף. גדרון מייצרת מוצרי מאפה שנמכרים גם בסניפי הרשת וגם אצל לקוחות חיצוניים. מעסיקה כ-450 עובדים ומייצרת כ-2,500 טון מוצרים בחודש.
עד מונתה טלי תובל כסמנכ״לית תקשורת תאגידית ותשמש חברת הנהלה.
וטרמן מסר: "שורת המינויים היא חלק מהמיקוד העסקי וההיערכות מחדש שאנו מבצעים בימים אלו במטרה להתמקד בקמעונאות מזון ולהשיא ערך למנועי הצמיחה של הקבוצה.