סגור

אמזון מאמינה בחנויות פיזיות: תפתח מרכולי Go מוגדלים בפרברי הערים

אחרי שהכריזה על פתיחת חנות אופנה פיזית, אמזון מרחיבה עוד את הנוכחות הפיזית שלה בארה"ב עם חנויות גדולות של מותג הסופרמרקטים Go, שייפתחו בפרברי הערים. המרכול הראשון ייפתח באזור סיאטל. כיום פועלים בארה"ב כ־24 סניפים קטנים יותר של רשת מרכולי אמזון, באזורים עירוניים

אמזון מרחיבה את הנוכחות הפיזית שלה בארה"ב עם מותג הסופרמרקטים Go, אך הפעם מדובר בחנויות גדולות יותר שייפתחו בפרברי הערים - על כך דווח אתמול.


המרכול הפרברי הראשון ייפתח בחודשים הקרובים במיל קריק שבמדינת וושינגטון, כ־35 ק"מ מחוץ לסיאטל, שם פתחה את הסניף הראשון של Go ב־2018. לדברי אמזון, בכוונתה להציג את הפורמט בהמשך השנה גם באזור לוס אנג'לס.

1 צפייה בגלריה
מטה אמזון ב סיאטל
מטה אמזון ב סיאטל
מטה אמזון בסיאטל
( צילום: בלומברג)

כיום פועלים כ־24 סניפים של רשת מרכולי אמזון בארבע מדינות בארה"ב, בעיקר באזורים עירוניים, כולל ניו יורק, שיקגו וסן פרנסיסקו. מדובר בהיקף קטן בהרבה מיעד של 150 חנויות שתיכננה אמזון לפתוח במקור עד סוף 2020.
החנות החדשה המיועדת לשכונות פרבריות תהיה גדולה משמעותית מסניפי Go הקיימים והיא תציע חוויית קנייה נוחה של מזון מוכן, חטיפים ומשקאות, כמו גם פריטים יומיומיים חיוניים. הסניפים יצויידו גם ביינות ובבירות, לפי ההעדפות האזוריות. בדומה לסניפי Go וחלק מסניפי אמזון פרש והול פודס שבבעלות ענקית הקמעונאות, גם ברשת החדשה הקופות לא יהיו מאויישות, והסריקה של המוצרים והתשלום ייעשו באופן עצמאי באמצעות האפליקציה. "אנחנו סבורים שהתושבים המקומיים ייהנו מהקלות של הגישה לחנויות ומהאפשרות להצטייד במהירות במגוון פריטי מזון טעימים ומוכנים, משקאות וחטיפים, בשכונה שלהם", ציינה אמזון בהודעה רשמית.
המיזם החדש מגיע לאחר שאמזון חברה בשנה שעברה לסטארבקס עם קונספט חדש במנהטן, שמשלב בין אמזוןGo לשירות הפיק־אפ של רשת הקפה.