סגור

ליאור טנר מונה למנכ״ל משרד הפרסום גיתם BBDO

טנר כיהן עד לאחרונה כמנכ״ל מועדון הנוסע המתמיד של אל על וכרטיס האשראי Fly Card. מחליף את קרן בכר-אמיתי ויובל וינגסט, שכיהנו כמנכ"לים משותפים והודיעו לאחרונה על פרישתם

ליאור טנר (47) מונה למנכ"ל משרד הפרסום גיתם BBDO. טנר כיהן בעבר כמנכ"ל רשת הספרים והציוד המשרדי "דיונון"; כמנכ"ל כרטיס האשראי Powercard, ובתפקידו האחרון היה מנכ"ל מועדון הנוסע המתמיד של אל על, ומי שהפך את כרטיס האשראי Fly Card להצלחה מסחררת עם מחזור סליקה של 30 מיליארד שקל ורווח של 25 מיליון דולר. לטנר ניסיון עשיר בתחומי השיווק והאסטרטגיה, והוא נחשב מוביל בתחום הדאטה הדיגיטלית. טנר הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני (MBA) במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

1 צפייה בגלריה
ליאור טנר מנכ"ל משרד הפרסום גיתם  BBDO
ליאור טנר מנכ"ל משרד הפרסום גיתם  BBDO
ליאור טנר, מנכ"ל משרד הפרסום גיתם BBDO
(צילום: איל יצהר )

עדו הר טוב, מנכ"ל ושותף בקבוצת גיתם, המונה 11 חברות בתחומי המדיה השיווקית: "ענף הפרסום בישראל מצוי בתקופת מעבר המחייבת רענון בדרכי העבודה, במערכות היחסים עם הלקוחות ובגיבוש מערכות שירותים נוספות. ליאור מביא עמו מטען עצום של ידע וניסיון בעולם הדיגיטלי ושילובו בעולמות הצורך של הלקוח, בניהול פעילויות המבוססות על נתונים משתנים וכן ניסיון רב בעולם השיווק המשתנה וביצירת אסטרטגיות יצירתיות ממוקדות רווח. כל אלה יעמדו לרשות לקוחות גיתם BBDO, וללא ספק ישיאו להם תועלת ורווח ניכר".
טנר: "לאחר שנים של ניהול והובלה בצד של הלקוח ועיסוק בתחומים מגוונים בעולם הקמעונאות והתעופה, אני שמח לתרגם את הניסיון והידע שצברתי בתחומי השיווק, האסטרטגיה והעולם הדיגיטלי לפעילות פרסומית ממוקדת במטרות העסקיות של לקוחות גיתם BBDO, ולהיות שותף בהובלת החברה אל הדור הבא של עולם הפרסום. עולם הפרסום נמצא ללא ספק בתהליך שינוי עמוק, והאתגר הגדול הוא להיערך לשינוי ולייצר תפיסות רעננות ומנועי צמיחה חדשים".
ליאור טנר יחליף בתפקידו את קרן בכר-אמיתי ויובל וינגסט, שכיהנו כמנכ"לים משותפים של פרסום גיתם BBDO והודיעו לאחרונה על פרישתם.