סגור

מנכ"ל ועורך ראשי חדשים לערוץ הכנסת: אלעד רונן ואייל אופנהיים

המועצה לשידורי כבלים ולווין אישרה את המינויים בערוץ; רונן ניהל בין היתר את תקציבי ההפקות המקומיות של yes, אופנהיים - את ערוץ 8

המועצה לשידורי כבלים ולוויין אישרה היום (ה') את מינויים של שני בכירים בערוץ כנסת (בעבר ערוץ הכנסת): אלעד רונן מונה למנכ"ל הערוץ ואייל אופנהיים לעורך הראשי שלו.


רונן, בעל 20 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בשוק התקשורת, ניהל בין היתר את תקציבי ההפקות המקומיות של חברת yes, וכן את הסכמי הספורט והרגולציה, ובמקביל שימש כייעוץ שיווקי לארגונים מובילים במשק. בנוסף, עמד בעבר בראש אגף הפיקוח של המועצה לשידורי כבלים ולוויין וכראש מטה ברשות השנייה.


1 צפייה בגלריה
אלעד רונן ערוץ הכנסת
אלעד רונן ערוץ הכנסת
אלעד רונן

אופנהיים ניהל בעבר את ערוץ 8 של RGE ובהמשך שימש כמנהל מחלקת הבידור והאקטואליה בחברת רשת. כמו כן שימש כעורך הראשי של ערוץ 24. את דרכו בתקשורת החל בערוץ הספורט כאחראי על התוכניות "חדשות הספורט" ו"יציע העיתונות" ובהמשך שימש כסמנכ"ל התוכן של הערוץ.
הערוץ מפעיל בין היתר מספר תוכניות אולפן כמו "כנסת הבוקר" עם יעקב אילון, "פרלמנט צהריים", "משחק חוץ", "ערב טוב כנסת" וכן תוכניות אולפן בערבית ורוסית לצד שידורים ישירים של ועדות הכנסת ומליאת הכנסת.
מהערוץ נמסר בתגובה לאישור המועצה: "מינויים של אלעד רונן ואייל אופנהיים לערוץ כנסת, ערוץ האקטואליה הפוליטית הממלכתי ציבורי, יצעידו את הערוץ להישגים נוספים ומחוזות חדשים תוך המשך שמירה על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים".
שר התקשורת יועז הנדל מסר בעקבות האישור, כי הוא ״מברך על מינויים של אלעד ואייל. לערוץ הכנסת תפקיד חשוב בסיקור קודש הקודשים של הדמוקרטיה ובהנגשת הפרלמנט הישראלי סמל הריבונות לאזרחי ישראל. עלו והצליחו״.