סגור

בלעדי
גם יבואנית המזון רסטרטו מעלה מחירים: תייקר את מוצריה בעד 40%

החברה היא יבואנית ומשווקת גדולה של מותגי מזון פרימיום, ובהם מוצרי עגבניות של המותג MUTTI, פסטות ומוצרים נלווים של DE CECCO. אסם, שסטוביץ ויבואניות מזון נוספות כבר העלו מחירים

נמשכות עליות המחירים בשוק המזון והמסעדנות. ל"כלכליסט" נודע כי יבואנית מוצרי המזון רסטרטו (RISTRETTO) תייקר בעד 40% את מוצריה בפברואר הקרוב.
רסטרטו היא יבואנית ומשווקת גדולה של מותגי מזון פרימיום, ובהם מוצרי עגבניות של המותג MUTTI, פסטות ומוצרים נלווים של DE CECCO, קמחים של המותג PIVETTI, דגים משומרים של המותג ORTIZ, וכן היא מייבאת ירקות משומרים, זיתים, פסטות ביצים, מוצרלה, פטריות, ממרחים ומחיות, חומץ, שמנים, רטבים אסייתיים ועוד.
כל מוצרי MUTTI יתייקרו ב-2%-13%, הקמחים שמייבאת החברה ב-15%-38%, פסטות דה צ'קו ב- 3%-12%, מוצרי ORTIZ ב-3%, מחיות של מותג FABBRI יתייקרו ב-7%-40% ועוד.
2 צפייה בגלריה
MUTTI רוטב עגבניות
MUTTI רוטב עגבניות
מותג העגבניות MUTTI
(יח"צ)
רסטרטו נחשבת לספקית גדולה מאד בשוק המסעדנות, אך לא רק בשוק המוסדי. החברה משווקת את המוצרים שלה בכל רשתות השיווק, כאשר מותג העגבניות MUTTI, שהיא מייבאת, נחשב לאחד ממוצרי הדגל שלה והפך לפופולרי מאוד בקרב הצרכנים.
2 צפייה בגלריה
פסטה דה צ'קו De Cecco
פסטה דה צ'קו De Cecco
פסטה דה צ'קו
(צילום: De Cecco)
רסטרטו תעלה מחירים אחרי שבשבוע שעבר הודיעה אסם על התייקרות מוצריה בשיעור של עד 7%, וקודם לכן העלו גם שסטוביץ ויבואניות מזון נוספות מחירים. כמו המתחרות שלה, גם רסטרטו ציינה בפני הלקוחות כי ההתייקרות נובעת מהתייקרות חומרי הגלם וההובלה.