סגור
רונאלדיניו במשרדי פאפאיה בתל אביב
רונאלדיניו במשרדי פאפאיה בתל אביב (צילום: רענן כהן, פאפאיה)

"סמל לשאיפה להצלחה": כוכב העבר רונאלדיניו ביקר במשרדי פאפאיה

כוכב ברצלונה ונבחרת ברזיל לשעבר הוזמן על ידי חברת הגיימינג לחגוג עם העובדים ב-"Happy hour" שנערך לכבודו. יוני צויק, סמנכ"ל המוצר: "הזמנו את רונאלדיניו לביקור כדי שיכיר את העובדים ואת פעילות החברה"

רונאלדיניו, כוכב ברצלונה ונבחרת ברזיל לשעבר, ביקר אתמול (ד') במשרדי חברת ההייטק פאפאיה בתל אביב, שערכה לכבודו "Happy hour" מיוחד בסגנון ברזילאי.
שחקן העבר הוזמן על ידי פאפאיה כסמל לעובדי החברה לשאיפה בלתי מתפשרת להצלחה וכיבוש יעדים לעיתים כנגד כל הסיכויים.
רונאלדיניו בילה עם העובדים ב-"Happy hour" מיוחד שאורגן לכבודו. לאחר מכן חילק חתימות וכדורים חתומים וסיפר על חוויותיו מהשהות בישראל, עם הגעתו לארץ בפעם השלישית.
רונאלדיניו נחת בישראל לקראת משחקי קבוצת בארסה לג'נדס עם קבוצות כוכבי העבר של מכבי ת"א ומכבי חיפה.
חברת פאפאיה פועלת בשנים האחרונות בתחום הטורנירים במובייל עם מעל עשרים מיליון הורדות וכמיליון משתמשים ביום מסביב לעולם. במסגרת משחקי החברה, יכולים שחקנים להתחרות זה מול זה בטורנירים מבוססי יכולת. נכון להיום, החברה מנהלת למעלה מ-15 מיליון טורנירים ביום.
יוני צויק, סמנכ"ל המוצר בפאפאיה וממייסדי החברה: "מרגש לראות את אחד הכדורגלנים המובילים והאהובים בעולם הכדורגל כאן אצלנו במשרדי פאפאיה. הזמנו את רונאלדיניו לביקור בפאפאיה כדי להכיר את העובדים, את פעילות החברה והוא נענה מיד ושמח להגיע. כחברה ששואפת לאתגרים והשגתם, אנו רואים ברונאלדיניו סמל בינלאומי לכך, כיצד הגיע מהשכונה בברזיל לפסגת הכדורגל העולמי".