$
חדשות נדל

זהבית כהן ועדי צים רכשו דירות בפרויקט בשכונת פלורנטין בת”א

השניים רכשו את הדירות בת"א במסגרת קבוצת רכישה בת שמונה חברים; בפרויקט, ברחוב הקישון 33-31, ייהרס מבנה נטוש בן שש דירות, ובמקומו ייבנה בניין בן ארבע קומות בשטח 1,680 מ"ר ובו14 דירות

אמיתי גזית 08:0328.07.20

זהבית כהן, שותפה ומנהלת קרן ההשקעות אייפקס ישראל, ואיש העסקים עדי צים, רכשו דירות בפרויקט בשכונת פלורנטין בתל אביב במסגרת קבוצת רכישה בת שמונה חברים, כך נודע ל”כלכליסט”.

עדי צים וזהבית כהן. כל אחד רכש דירה בת 58 מ”ר ומרפסת 12 מ”ר עדי צים וזהבית כהן. כל אחד רכש דירה בת 58 מ”ר ומרפסת 12 מ”ר צילום: אוראל כהן

 

בפרויקט, ברחוב הקישון 33-31, ייהרס מבנה נטוש בן שש דירות, ובמקומו ייבנה בניין בן ארבע קומות בשטח 1,680 מ"ר ובו 14 דירות. כיום מחיר מ”ר בפרויקט הוא כ־42 אלף שקל. כהן וצים רכשו כל אחד דירה ששטחה העיקרי 58 מ"ר ומרפסת 12 מ"ר. ניתן להעריך שהשניים קיבלו הנחה על חתימה בשלב מוקדם, ושילמו כ־2.5 מיליון שקל.

 

זהו פרויקט ראשון של Lightart של טום ג'ון אור-פז, שמוביל את מותג FashionTv, וגרי גוזלן, חבר מועצת העיר הרצליה ונכדו של שמואל פלאטו שרון המנוח. היזמים רכשו את המגרש באפריל מסילבר ראדו ב־25.5 מיליון שקל, לאחר שכבר התקבל היתר בנייה. לדברי לייט, מיתוג מעלה את ערך הבניין עד 30% בהשוואה לבניינים לא ממותגים.

 

הדמיית הפרויקט הדמיית הפרויקט צילום: Lyubomir Sergeev

 

הפרויקט יעוצב בסגנון סטריט ארט, בשיתוף 20 אמני רחוב מרחבי העולם: "בעזרתם נעצב כל חלק מהבניין, מהחזית ועד ציורי קיר בפיר המעלית ותיבות דואר. ניצור חללי מגורים שייראו כמו מוזיאון פרטי, כמו מלונות בוטיק". שמאי המקרקעין אריה קמיל, ממשרד קמיל־טרשנסקי־רפאל: "פלורנטין הופכת למותג וליעד להשקעה גם עבור אנשי עסקים שבעבר התרכזו באזורי הביקוש המסורתיים בת”א".

x