$
חדשות נדל"ן

ביוזמת הדיירים: יוצאים לדרך שני פרויקטים של פינוי־בינוי בבת ים ובפרדס חנה - 248 דירות ייבנו

בבת ים פורסם מכרז לבניית פרויקט בשכונת רמת יוסף, ובו יהרסו 32 דירות וייבנו 134 דירות. בפרדס חנה פורסם מכרז ברחוב למרחב - יפונו 28 דירות ובמקומן ייבנה פרויקט של 114 דירות

ענת דניאלי 08:3805.12.18

שני מכרזים להקמת פרויקטים של פינוי־בינוי, בבת ים ובפרדס חנה, פורסמו לאחרונה ביוזמת בעלי הדירות במתחמים המיועדים להריסה. זאת לאחר שקידמו את תוכניות בניין העיר (תב"ע) בעצמם. בבת ים פורסם מכרז לבניית פרויקט ברחוב מבצע סיני בשכונת רמת יוסף. התוכנית כוללת הריסת שני בניינים של ארבע קומות הכוללים עם 32 דירות ובניית 134 דירות בשני בניינים של 12 קומות במקומן. את הדיירים ייצגה החברה לפיתוח והתחדשות עירונית שמסרה כי יותר מ־90% מהדיירים חתמו על קידום הפרויקט. חברת חושן ניהול פרויקטים אחראית על הפן ההנדסי.

 

בפרדס חנה פורסם מכרז ברחוב למרחב שבמסגרתו יפונו 28 דירות קיימות ובמקומן ייבנה פרויקט של 114 דירות בשני מבנים של 14 קומות. גם כאן קידמו את התוכנית בעלי הדירות במתחם בייצוג חברת "בראל נכסים" והחברה לפיתוח והתחדשות עירונית, בהסכמת יותר מ־90% מבעלי הזכויות במקום.

 

 

הדמיה של פרויקט הפינוי־בינוי בפרדס חנה. יוקמו 114 דירות הדמיה של פרויקט הפינוי־בינוי בפרדס חנה. יוקמו 114 דירות צילום: כנען שנהב אדריכלים בשיתוף במה אדריכלים

 

ניר שמול, מנכ"ל החברה לפתוח והתחדשות עירונית אמר כי "הוצאת הפרויקטים למכרזים לבחירת יזם היא אחת מאבני הדרך בהליך פינוי בינוי. במכרז רואים הדיירים את הפרויקט יוצא לפועל שכן במסגרתו הם בוחרים יזם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x