$
נדל

ברק מחפש לשכור דירה. התקציב: 30 אלף שקל

מאז שמכר את הנכס במגדלי אקירוב ב-26.5 מיליון שקל, בוחן שר הביטחון דירות בשכירות במגדלי יוקרה בתל אביב. לאחר המכירה רשם בעמוד הפייסבוק שלו: "עם חזרתי לחיים הציבוריים היה קשה שלא להבחין בביקורת בעניין מקום מגורי ולא חשבתי שנכון להתעלם ממנה לאורך זמן"

רן רימון, ynet 12:5915.04.12

באחרונה חתם שר הביטחון, אהוד ברק, ורעייתו נילי פריאל על עסקה למכירת הדירה שלהם במגדלי אקירוב בתל-אביב. המחיר יעמוד על 26.5 מיליון שקל - מחיר שישקף לברק רווח של כ-14.5 מיליון שקל.

 

עד שהדירה הנוספת אותה קנה ברק בשנת 2010 במתחם אסותא ברחוב ז'בוטינסקי בצפון תל

אביב תהיה מוכנה, מחפשים בני הזוג דירה לשכור ל-5-4 השנים הקרובות במגדלים הרלוונטיים באזור אקירוב-אסותא. התקציב אותו מקציבים בני הזוג לשכירות הדירה עומד על 30 אלף שקל לערך.

 

אחת האופציות הנשקלות על ידי בני הזוג היא מגדל השופטים - G תל אביב, אליו הגיעו בשבוע שעבר בני הזוג לראות דירה בשכר דירה חודשי של 35 אלף שקל. בני הזוג טרם חתמו על חוזה שכירות כשעוד אופציה העומדת על הפרק היא מגדלי בארי-נהרדע.

 

לאחר מכירת הדירה באקירוב רשם ברק בעמוד הפייסבוק שלו: "במהלך שהותי באזרחות רכשנו ושילמנו רעייתי ואני את הדירה במגדלי אקירוב כהשקעה וכדי לגור בה, עם חזרתי לחיים הציבוריים היה קשה שלא להבחין בביקורת בעניין מקום מגורי ולא חשבתי שנכון להתעלם ממנה לאורך זמן. רעייתי נילי ואני החלטנו כי מכירת הדירה מתבקשת וזאת נוכח ההכרה כי מקום מגורים זה גורם לתחושת ניכור וניתוק מחלקים רחבים בציבור.

 

"החלטנו לעבור לדירה אחרת, קטנה יותר ופחות יקרה. ובנימה מעט יותר אישית אומר לכם כי את מרבית חיי הבוגרים ביליתי בשירות המדינה וצה״ל, את ילדותי עברתי בקיבוץ בתנאי חיים לא פשוטים. עם זאת הייתה לי ילדות מאושרת ולא הרגשתי שחסר בה דבר. הדבר החשוב היה אהבת העם והארץ. ספגתי ערכים שמבטאים סולידריות, שותפות ונכונות להקרבה".

 

ברוזיו נכסים, המנסים לאתר עבור הזוג ברק דירה, לא הכחישו את הפרטים.

 

מלשכתו של ברק סירבו להגיב לידיעה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x