$
נדל

אקזיט חלומי לברק: מכר את הדירה במגדלי אקירוב תמורת 26.5 מיליון שקל

שר הביטחון הרוויח בזכות המכירה 14.5 מיליון שקל. כתב בדף הפייסבוק שלו כי "מקום מגורים זה גורם לתחושת ניכור וניתוק מחלקים רחבים בציבור"

שי פאוזנר 18:2818.03.12

כמעט ארבע שנים לאחר שהחליטו למכור אותה, חתמו בימים האחרונים שר הביטחון אהוד ברק ורעייתו נילי פריאל על עסקה למכירת הדירה שלהם במגדלי אקירוב בתל אביב. המחיר עומד על 26.5 מיליון שקל ומשקף לברק אקזיט של כ-14.5 מיליון שקל. על הדירה רשומה כיום משכנתה בגובה של כ-12 מיליון שקל, סכום הקרוב למחיר ששילם ברק עבורה ב-2003.

 

ברק כתב הערבדף הפייסבוק שלו: "רעייתי נילי ואני החלטנו כי מכירת הדירה מתבקשת וזאת נוכח ההכרה כי מקום מגורים זה גורם לתחושת ניכור וניתוק מחלקים רחבים בציבור".

 

מדובר בדירה של 450 מ"ר באחת הקומות הגבוהות במגדל המערבי בפרויקט בן שני המגדלים. לפני כמה שנים פורסם שברק מתכנן למכור את הדירה ודורש עבורה
סכום גבוה מאוד של כ-40 מיליון שקל
. יזם הפרויקט, אלפרד אקירוב, העריך אז כי מדובר בסכום הגיוני.

 

הרוכשת היא חברה זרה לא מוכרת בישראל. בשוק הנדל"ן היו מי שהעריכו הערב (א') כי מדובר ברוכש ישראלי שרשם את העסקה תחת חברה זרה בבעלותו כדי שלא יזוהה.

 

ברק ואשתו מתכננים לעבור לגור בדירת פאר אחרת שרכשו לפני כשנתיים במגדל שיוקם במסגרת קבוצת רכישה שהובילה חברת העיר החדשה במתחם בית החולים אסותא הישן בתל אביב. עבור דירה זו שילם ברק כ-8 מיליון שקל, ושטחה נאמד בכ-200 מ"ר.

 

לשכת ברק אישרה את הדברים, ומסרה כי ברק ואשתו יעזבו את הדירה בעוד חצי שנה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x