סגור

למכירה: אי בודד קטנטן - ועליו בית

אי מבודד וקטן מאוד בשם דיוק לדג' שבמדינת מיין מוצע למכירה תמורת 339 אלף דולר בלבד. שטח האי 4.5 דונם בלבד, ועליו בית של 50 מ"ר שכולל שני חדרים - ללא שירותים או מקלחת

למקרה שמיציתם את המין האנושי – קבלו הצעת נדל"ן מתאימה: בית קטן באי מבודד וממש קטן בשם דיוק לדג'ס (Duck Ledges), מול חופי אדיסון (Addison) שבמדינת מיין, מרחק 10 דקות שיט ממרינת Jonesport.
שטח האי 4.5 דונם ושטח הבית שהוקם עליו 50 מ"ר. הבית שהוקם ב-2009 כולל שני חדרים. בקומה התחתונה ממוקדם המטבח לצד פינת האוכל, והסלון הצופה כמובן לים. עלייה בסולם תוביל את הבעלים לחדר השינה שבו שתי מיטות יחיד. המחיר המבוקש - 339 אלף דולר בלבד.
2 צפייה בגלריה
הבית באי הבודד דיוק לדג' שבמדינת מיין
הבית באי הבודד דיוק לדג' שבמדינת מיין
הבית על האי הבודד. עלייה בסולם מובילה לחדר השינה
(Bold coast properties)

2 צפייה בגלריה
האי הבודד דיוק לדג' שבמדינת מיין
האי הבודד דיוק לדג' שבמדינת מיין
"עסקה מצוינת למי שעושה קיאקים"
(Bold Coast properties)
בבית אין שירותים – כאן בחרו בשיטה הישנה והטובה, של שירותים חיצוני, כמובן ללא חיבור למערכת ביוב מודרנית. וכמו בכל אי בודד ראוי לשמו, גם מקלחת אין.
"בשלב מסוים תצטרך לנקות את הישבן שלך. תוכל לעשות את זה באוקיינוס, אבל הוא ממש קר במיין", אמר הבעלים של הנכס בילי מיליקן (Billy Milliken) מסוכנות הנדל"ן Bold Coast Properties.
"זו עסקה מצוינת למי שעושה קיאקים, או לכל אדם שנלהב מהטבע, ולמי שלא אכפת לו להשתמש במקום אחר כדי להתקלח", אמר עוד מיליקן, שהוסיף: "כשאתה על האי, זה גורם לך להרגיש קטן, מול כלבי הים, העופות הימיים, הנשרים. הרעשים שהם עושים בלילה. ומה שמעניין הוא שבאי הזה אין עצים, כך שאתה מרגיש עוד יותר קטן".