סגור

אחרי 3 חודשים על המדף - אלון מאסק הוריד את המחיר המבוקש עבור ביתו בעמק הסיליקון

הבית בגודל 1,486 מ"ר בנוי בסגנון אירופי ושוכן בהילסבורו בקליפורניה. הוא שוכן על שטח של 190 דונם וכולל 7 חדרי שינה ותשעה חדרי רחצה. מייסד טסלה וספייס X פרסם לראשונה על כוונתו למכור את הבית בחודש יוני בציוץ בטוויטר. עכשיו הבית מוצע שוב למכירה באמצעות תיווך. ומה המחיר המבוקש?

אלון מאסק הוריד את המחיר המבוקש על הבית ההיסטורי שלו בעמק הסיליקון ומציע אותו כעת למכירה ב-31.99 מיליון דולר. הבית בגודל 1,486 מ"ר בנוי בסגנון אירופי ושוכן בהילסבורו בקליפורניה. מאסק, המנכ"ל של טסלה וספייס X ומי שמוגדר כאדם העשיר בעולם, פרסם לראשונה את כוונתו למכור את הבית ביוני בציוץ בטוויטר, וביקש עבורו אז 37.5 מיליון דולר. לפי מאסק, זה הבית האחרון שנותר בבעלותו. "הוא צריך לעבור למשפחה גדולה שתתגורר בו", כתב. "זה מקום מיוחד".
הנכס שוכן על שטח של 190 דונם. בספטמבר הוא ירד מהשוק ועכשיו מוצע שוב למכירה, אך הפעם באמצעות תיווך. הבית כולל 7 חדרי שינה ותשעה וחצי חדרי רחצה, וכן מאגר מים ומציע נופים למפרץ סן פרנסיסקו. הוא נבנה לפני למעלה ממאה שנים על ידי רוזן צרפתי אך עבר שיפוץ שכלל התאמות לחיים המודרנים. כעת הבית כולל מטבח מצויד, הכולל מקום לשף פרטי, וכן דירה של שלושה חדרים עבורו. בנוסף יש סלון עם אח, חדר אוכל רשמי עם רצפת פרקט וחדר עבודה עם קירות עור. הבית כולל גם חדר נשפים עם תקרות גבוהות וחיפוי זהב.
4 צפייה בגלריה
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה
(צילום: Realtor)
"מאחורי הקלעים השדרוגים לתשתיות כללו כבל פייבר שהניחו מתחת לשביל הגישה, מערכת אבטחה מתוחכמת, מערכת שמע פנימית ושימור של כמה מהמאפיינים התקופתיים.
הנכס כולל גם מדשאות מטופחות, בריכה, מסלולי הליכה, חנייה מקורה לשלוש מכוניות וכן עמדת טעינה לשמונה מכוניות חשמליות.
4 צפייה בגלריה
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה 3
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה 3
(צילום: Realtor)
מאסק רכש את הבית, המכונה Guignécourt על שם הרזן הצרפתי שבנה אותו, ב-2017 ושילם עבורו 23.4 מיליון דולר, זאת על אף שהמחיר המבוקש עמד על 100 מיליון דולר.
מאסק החל בשנה האחרונה במכירת הנכסים שלו, כולל בינואר שלושה נכסים סמוכים זה לזה בלוס אנג'לס תמורת 40.9 מיליון דולר, ואחוזה שהיתה שייכת לשחקן ג'ין ויילדר. וזה הבית האחרון שנותר לו. הוא עצמו עבר להתגורר בטקסס, לשם הוא מתכוון גם להעביר את המטה של טסלה.
4 צפייה בגלריה
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה 2
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה 2
(צילום: Realtor)

4 צפייה בגלריה
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה 1
אלון מאסק מוכר הילסבורו קליפורניה 1
(צילום: Realtor)