סגור

חד הקרן Fireblocks שכר 3 קומות במגדל אקרו בת"א ב-7.35 מיליון שקל לשנה

המעבר של החברה ממשרדיה ממגדל WE בדרך מנחם בגין בת"א מגדיל את שטח החברה פי 2.8 וצופה הכפלה של מספר העובדים זו השנה השנייה ברציפות

חברת הסטארט-אפ הישראלית Fireblocks שהפכה השנה לחד קרן עם שווי שוק של למעלה מ-2 מיליארד דולר מתרחבת. החברה שכרה 3 קומות בשטח של 3,400 מ"ר במגדל אקרו ברחוב יצחק שדה בתל אביב תמורת דמי שכירות שנתיים של 7.35 מיליון שקל. המעבר למתחם החדש צפוי במרץ 2022.
עסקת השכירות של החברה נחתמה מול הבעלים של השטח - גליל סנטר נכסים והשקעות וטל אמן והיא כוללת את הקומות 26-24. הסכם השכירות הוא לתקופה של 4 שנים וכולל, מעבר לשטחי המשרדים, גם 33 חניות לעובדים.
2 צפייה בגלריה
הדמיית מגדל אקרו רחוב  יצחק שגה ת"א
הדמיית מגדל אקרו רחוב  יצחק שגה ת"א
הדמיית מגדל אקרו ברחוב יצחק שדה בת"א
(סטודיו 84)
כיום שוכרת החברה כ-1,200 מ"ר ב-2 קומות במגדל WE בדרך מנחם בגין בת"א, כך שהשטח ששכרה גדול פי 2.8 מהשטח הקיים ומשקף את כוונות החברה להתרחבות גם במצבת העובדים. Fireblocks מעסיקה 120 עובדים בישראל (ו-95 נוספים במדינות אחרות בעולם) והצהירה על כוונתה להכפיל את מספר העובדים באופן מיידי. אם אכן תעשה כך, מדובר בשנה שנייה ברציפות שבה החברה מכפילה את מצבת העובדים.
מגדל אקרו מתנשא לגובה של 31 קומות וכולל שטחי משרדים בהיקף של 37 אלף מ"ר. בין השוכרים במגדל, קרן פימי, את חברת השכרת הרכב אופרן ואת מתחם חללי העבודה ROOMS של רשת פתאל.
Fireblocks מהווה פלטפורמה לארגונים פיננסיים שמספקת תשתית מאובטחת להעברה, אחסון והנפקה של נכסים דיגיטליים בטכנולוגיית הבלוקצ׳יין. החברה תומכת במעל 500 גופים פיננסיים ברחבי העולם, לרבות חברות פינטק, בורסות קריפטו, חברות תשלומים, קרנות גידור וגופי הלוואות.
2 צפייה בגלריה
מייסדי פיירבלוקס Fireblocks מימין עידן עפרת מיכאל שאולוב פבל ברנגולץ
מייסדי פיירבלוקס Fireblocks מימין עידן עפרת מיכאל שאולוב פבל ברנגולץ
מייסדי Fireblocks. מימין: עידן עפרת, מיכאל שאולוב ופבל ברנגולץ
(צילום: יוסי זליגר)
מיכאל שאולוב, מייסד משותף ומנכ"ל Fireblocks אמר בעקבות העסקה, "אנחנו צומחים בקצב מהיר ומכפילים את מצבת העובדים שלנו שנה שנייה ברציפות. לאחרונה גייסנו עוד כ- 30 מפתחים למרכז המו"פ בישראל, כאשר המטרה עד סוף השנה הנוכחית לגייס 50 מומחים נוספים בתחום הקריפטו, בלוקצ'יין הצפנה, סייבר, מובייל ותחומים נוספים".
מתחם יצחק שדה החדש, המכונה "חסן ערפה" כולל קרקע פרטית שעליה פעלו במשך השנים עשרות בתי מלאכה ומוסכים. בשנים האחרונות פונו מרבית העסקים במקום והחלה בניית של אזור תעסוקה ומגורים חדש, שבו גם תוקם תחנת רכבת קלה של הקו האדום. בסך הכל יכלול המתחם 14 מגדלים, שטחי מסחר, ופארק בן 21 דונם. חברת אקרו נדל"ן מרכזת פעילות רבה במתחם חסן ערפה, משנת 2018 השקיעה החברה ביחד עם שותפים מעל מיליארד שקל ברכישת קרקעות במתחם. בנוסף, החברה מקימה במתחם את מגדל אלפא שיכלול כ-120 דירות וכ-200 חדרי מלון עסקים ואת מגדל המשרדים - מגדל אקרו.