סגור
הוליווד הילס אדוון קסטרו קנה
הבית של אדוון קסטרו בהוליווד הילס (צילום: Simon Berlyn)

הזוכה הגדול ביותר בלוטו האמריקאי רכש בית בשכונת הכוכבים של הוליווד ב-25.5 מיליון דולר

אדווין קסטרו, שזכה ב-2.04 מיליארד דולר בהגרלת הפאוורבול בארה"ב, רכש בית בשכונת הוליווד הילס היוקרתית בלוס אנג'לס. שכניו החדשים כוללים את הזמרת אריאנה גרנדה, השחקנית דקוטה ג'ונסון ומגיש הטלוויזיה ג'ימי קימל. הבית כולל שלוש קומות, בריכה, קולנוע, מרתף יינות, סאונה, שבע חניות מקורות ועוד

אנשים אוהבים תמיד לפנטז מה יקנו לעצמם אם אי פעם יזכו בלוטו. אדווין קסטרו, שזכה בהגרלת הפאוורבול בארה"ב בנובמבר, מציג את התשובה שלו לשאלה. קסטרו, שזכה ב-2.04 מיליארד דולר, סכום הזכייה הגבוה ביותר אי פעם בהגרלת לוטו, רכש בית בשכונת הוליווד הילס היוקרתית בלוס אנג'לס במחיר של 25.5 מיליון דולר.
הבית, בגודל 1,260 מ"ר, כולל חמישה חדרי שינה ושישה חדרי רחצה, והוא שוכן מעל למלון מרמונט המפורסם. קסטרו יתגורר עכשיו ליד מפורסמים כמו הזמרת אריאנה גרנדה, השחקנית דקוטה ג'ונסון ומגיש הטלוויזיה ג'ימי קימל. זו הייתה עסקת הנדל"ן היקרה ביותר עד כה השנה בהוליווד הילס.
הבית החדש של קסטרו כולל שלוש קומות וכן בריכה, אולם קולנוע ביתי, מרתף יינות, חדר משחקים, סאונה וחדר כושר. הסוויטה הראשית ממוקמת בקומה העליונה וכוללת מרפסת פרטית. הנכס כולל גם שתי חניות מקורות שיכולות לאכלס עד שבע מכוניות.
1 צפייה בגלריה
הוליווד הילס אדוון קסטרו קנה 1
הוליווד הילס אדוון קסטרו קנה 1
נוף לבריכה מהמרפסת בסוויטה הראשית
(צילום: Simon Berlyn)
עסקת המכירה נסגרה ב-1 במרץ, שבועיים בלבד לאחר שמארגני ההגרלה בקליפורניה חשפו את זהותו של קסטרו כזוכה הגדול. הוא בחר לקבל את כספי הזכייה בתשלום אחד חד-פעמי של 997.6 מיליון דולר במקום בתשלומים לאורך 29 שנים. פירוש הדבר הוא שהוא השקיע יותר מ-2.5% מהונו באחוזה החדשה.
קסטרו מנסה לשמור על פרטיותו ולא ידועים עליו יותר מדי פרטים, אף שההערכה היא שהוא בשנות ה-30 המוקדמות לחייו. בעת חשיפת זהותו, זאת בהתאם לחוק בקליפורניה, נמסרה רק הודעה כתובה בשמו, שבה הוא תואר כ"נדהם ונלהב לזכות בפאוורבול".
הגרלת הפאוורבול נערכת ב-45 מדינות וכן בוושינגטון הבירה, פורטו ריקו ואיי הבתולה. כדי לזכות בפרס הגדול צריך לנחש נכונה שישה מספרים.