$
בורסת ת"א

יו"ר האחים נאוי אפי אברהם פורש בשל קבלת תפקיד בגוף מוסדי

אפי אברהם עוזב את חברת האשראי החוץ בנקאי כדי להימנע מחשש לניגוד עניינים בעקבות מינויו הצפוי ליו"ר ועדת השקעות בגוף שזהותו עדיין אינה גלויה; אברהם מכהן בתפקידו הנוכחי מינואר 2020

אלמוג עזר 09:1023.03.21

אפי אברהם מתפטר מתפקידו כיו"ר חברת האשראי החוץ בנקאי האחים נאוי, כך הודיעה אמש (ב') החברה. זאת בעקבות מינויו הצפוי ליו"ר ועדת השקעות בגוף מוסדי, שזהותו אינה גלויה עד לאישור הרגולטור.

התפטרותו של אברהם מוסברת ברצונו להימנע מחשש לניגוד עניינים אפשרי לאחר המינוי שצפוי להתרחש בשבוע הבא. אברהם יעזוב את החברה ב-15 במאי. בנוסף, הודיע אברהם על התפטרותו המיידית מחברותו בוועדת האשראי של האחים נאוי. הנהלת האחים נאוי צפויה להקים בקרוב ועדת איתור כדי למצוא לאברהם מחליף.

 

מה דעתך על מניית נאוי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

אברהם החליף את שאול נאוי בתפקידו בינואר 2020, לאחר שנאוי כיהן בתפקיד מאז הפיכת החברה לציבורית ב-2017. עם הגעתו של אברהם הפך שאול נאוי להיות מנכ"ל משותף בחברה יחד עם אחיו דורי נאוי, אך החליט לפרוש לאחר מספר חודשים על רקע לחצי התפקיד.

 

לאחר מכן ביקש לשוב לתפקידו אך סורב על ידי אחיו והחברה אף טענה לגביו כי הוא מבקש להתחרות בה בהקמת חברת אשראי מקבילה למרות הסכם של אי תחרות עליו הוא חתום עד לנובמבר 2021.

 

לפני הגעתו לאחים נאוי כיהן אברהם במשך עשור כאחראי על התחום הפיננסי בבנק אגוד ותפקידים בכירים נוספים. אברהם מכהן היום גם כדירקטור חיצוני בחברת שירותי ניהול ההשקעות וקופות הגמל של בית ההשקעות אנליסט. בעברו כיהן גם כדירקטור בבורסה לניירות ערך.

 

 

אפי אברהם אפי אברהם צילום: עמית שעל

x