שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

כוכבי ראש השנה ברשות המסים: רוני אלשיך ושי באב"ד

ראש הרשות ערן יעקב קיים אתמול הרמת כוסית ל-400 מנהלים בכירים ברשות. חלק מהאירוע שהתקיים בזום כלל הרצאות מפתיעות של מפכ"ל המשטרה לשעבר ושל מנכ"ל משרד האוצר לשעבר בנושא "ניהול משברים"

גולן חזני 21:5016.09.20
ראש רשות המסים ערן יעקב קיים אתמול (ג') הרמת כוסית לראש השנה לכ-400 מנהלים בכירים של הרשות. חלק מהאירוע שהתקיים בזום כלל שתי הרצאות אורח מפתיעות למדי, שתיהן של

אנשי ציבור לשעבר בנושא אקטואלי יותר מתמיד 'ניהול משברים'. אחד משני המרצים הוא מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך.

 

 

אלשייך סומן בשנתיים האחרונות כאחד האויבים הגדולים של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לאחר שהיה אמון במהלך כהונתו על חקירת תיקי ראש הממשלה. אלשיך פרש מתפקידו בדצמבר 2018, וגם לאחר פרישתו לא פסקו העימותים בינו לבין נתניהו. על רקע זה הבחירה של רשות המסים להביאו כמרצה אורח בנושא ניהול משברים בפני מאות מנהלי הרשות אינה ברורה מאליה.

 

מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך מפכ"ל המשטרה לשעבר רוני אלשיך צילום: עמית שעל

 

 

 

אורח נוסף שלקח חלק בהרמת כוסית היה שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר לשעבר. באב"ד הרצה בפני הנוכחים על ניהול משברים. בין השאר התייחס ולניהול משבר הקורונה על ידי המדינה וציין כי כשמנהלים משבר צריך לקבוע מה המטרה והמדינה במקרה זה לא הגדירה יעדים שרוצים להגיע אליהם. באב"ד הודיע על סיום תפקידו באוצר במאי השנה, לאחר שהספיק להוביל את תוכנית הסיוע הכלכלי בגל הקורונה הראשון.

 

מנכ"ל משרד האוצר לשעבר שי באב"ד מנכ"ל משרד האוצר לשעבר שי באב"ד צילום: אלעד גרשגורן

 

 

 

 

x