$
שווקי חו"ל

רדוור רוכשת חברה הודית המתמחה בהגנה מפני מתקפת בוטים

סכום העסקה לא פורסם - ההערכות הן שהמחיר עמד על בין 15 ל-20 מיליון דולר; סמנכ"ל הכספים דורון אברומוביץ': "מדובר על אחת משלושת החברות גדולות בתחום, שעדיין נמצא בחיתוליו"

דרור רייך 16:5707.01.19

רדוור מדווחת על רכשה חדשה בתחום הסייבר: חברת הטכנולוגיה הישראלית רוכשת את חברת ShieldSquare ההודית, הפועלת בתחום הבוטים. סכום הרכישה לא פורסם, אך לפי הערכות בשוק מדובר בסכום של בין 15 ל-20 מיליון דולר.

 

החברה שהוקמה על ידי יהודה זיסאפל ומנוהלת על ידי בנו, רועי זיסאפל, פועלת זה מספר שנים בתחום הסקיוריטי, שאליו מיזגה את הפעילות הקודמת שלה, ניהול עומסי תעבורה. "אנחנו צריכים טכנולוגיה שעושה ניטור ומניעה של בוטים שימנעו מהם להיכנס לך לרשת ולהפריע", מסביר לכלכליסט דורון אברמוביץ', סמנכ"ל הכספים של רדוור.

 

רועי זיסאפל מנכ"ל רדוור רועי זיסאפל מנכ"ל רדוור

 

"מדובר על אחת משלושת החברות גדולות בתחום שעדיין נמצא בחיתוליו - מדובר על חברה הודית, שיש לה 70 עובדים, עם 80 לקוחות, רובם המוחלט בארה"ב. הם מתמחים ב'אנטי בוט מנגמנט', כלומר ניהול מניעת התקפות של בוטים. חלק גדול מהתעבורה ברשתות, במובייל או אפליקציות נעשה ע"י בוטים", חלקם טובים וחלקם הגדול רעים, והחברה שאנחנו רוכשים יודעת לפי התנהגויות שלהם לזהות מי זה מי ולמנוע התקפות", אמר עוד אברמוביץ'.

 

לאחר שהרכישה תיחתם באופן סופי, התוכנית של רדוור היא להשיק קו מוצרים חדש בשם Radware Bot Manager, אשר ישתלב בפתרון של רדוור למניעת תקיפה. השילוב יאפשר יכולת הגנה מתקדמת מפני התקפות מתפתחות ואוטומטיות.

 

רדוור פעילה בהודו עוד לפני הרכישה הנוכחית - אחת מ-3 הפעילות המרכזיות של החברה מנוהלת במדינה זו עם למעלה מ-100 עובדים, הרוב בפיתוח,  אך ישנם שם גם אנשי מכירות. העסקה החדשה צפויה להיסגר במהלך הרבעון הראשון של שנת 2019, בכפוף לאישורים רגולטוריים ותנאי סגירה מקובלים.

 

ShieldSquare נוסדה בשנת 2014 והיא אחת החברות החלוציות בשוק מניעת הבוט העולמי - לפי חברת המחקר פורסטר היא נמנית על אחת משלוש החברות המובילות בתחום זה, עם יתרונות בתחומי איתור מתקפות, מחקר על איומים, דיווח וניתוח.

 

"למעלה מ-50% מתנועת הגולשים באינטרנט כיום מגיעים מבוטים, ואנו רואים עלייה בהתקפות מבוססות בוט בשנים האחרונות", סיפר דוד אביב, מנהל טכנולוגיה ראשי ברדוור. "הפתרונות החדשים שרכשנו משפרים את הגנת אבטחת הענן ומאפשרים לטפל בהתקפות מסחר אלקטרוני המשפיעות על בעיות כמו קצירת נתונים וגרימת התקפות או יצירת חשבון והשתלטות על חשבון והתקפות מוניטין".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x