$
בורסת ת"א

מניית טבע צנחה השבוע בכ-40%, אבל הערב חוגגים העובדים בקיסריה

בתגובה מסרה הנהלת החברה כי "האירוע, אליו יגיעו כ-2,800 עובדים ובני משפחותיהם, יכלול את טקס ההוקרה השנתי לעובדים המצטיינים". עוד נמסר כי בוטלו 9 ימי עובד וכך נחסכו מיליוני שקלים

דרור רייך 19:3710.08.17

עובדי טבע משתתפים הערב (ה') באירוע חברתי קיסריה שארגנה החברה לעובדיה. זאת בזמן שבעלי המניות איבדו השבוע למעלה מ-40% מערכן על רקע ירידה חדה בשווי מניית העם בעקבות הדו"חות הכספיים שפרסמה ביום חמישי שעבר.

 

 

 

חברת התרופות פרסמה תוצאות חלשות מן הצפוי, בעיקר על רקע מחיקת סכום של 6.1 מיליארד דולר כתוצאה מהפחתת מוניטין בשוק הגנרי בארה"ב - מחיקה זו היא למעשה הודאה של הנהלת החברה כי רכישת אלרגן בסכום של כ-40 מיליארד דולר אשתקד היתה כישלון.

 

האמפיתאטרון בקיסריה האמפיתאטרון בקיסריה צילום: רשות הטבע והגנים

 

מטבע נמסר: "טבע מעניקה לעובדיה בישראל חבילת רווחה מהטובות בשוק. יחד עם זאת, בשל האתגרים המשמעותיים עמם טבע מתמודדת בשנה זו והצורך בחיסכון ובהתייעלות, הוחלט – בשיתוף עם ועדי העובדים – על ביטול 9 ימי העובד האתריים ועריכת 6 ימי משפחות אשר פתוחים לכלל העובדים ומשפחותיהם מכל האתרים בישראל. ההיענות למהלך מצד העובדים הייתה גבוהה בהשוואה לשנים עברו ועלויותיו נמוכות במיליוני שקלים. האירוע הערב בקיסריה, אליו יגיעו כ-2,800 עובדים ובני משפחותיהם, יכלול את טקס ההוקרה השנתי לעובדים המצטיינים מכל האתרים ויהיה מכובד ומכבד, כפי שמגיע לעובדינו. אנו מבצעים כל העת חשיבה כיצד להישאר תחרותיים ואטרקטיביים כלפי עובדינו וכלפי שוק העבודה התחרותי ובה בעת להביא לצמצום הוצאות כמתחייב מצו השעה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x