$
בורסת ת"א

מערוץ 10 לתשובה: נדב פרי עובר לדלק קידוחים

פרי ששימש בעשור האחרון ככתב הפוליטי של ערוץ 10, ימונה לאחראי תקשורת ויחסי חוץ ויעבוד בעיקר מול התקשורת הזרה שמסקרת את עולם האנרגיה הישראלי והאזורי

ליאור גוטמן 19:0802.06.15

נדב פרי, ששימש בעשור האחרון ככתב הפוליטי של ערוץ 10, עובד לעולם האנרגיה תחת בעל השליטה בקבוצת דלק יצחק תשובה. פרי ישמש כאחראי תקשורת ויחסי חוץ, ויעבוד בעיקר מול התקשורת הזרה שמסקרת את עולם האנרגיה הישראלי והאזורי. עבודתו של פרי תהיה במסגרת שותפות דלק קידוחים, היא השותפה הבולטת של כל מאגרי הגז שהתגלו מול ישראל לרבות תמר (15.625%), לווייתן (22.67%), כריש ותנין (53% בכל מאגר). 

 

מה דעתך על מניית ניו-מד אנרג יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
בכיר בדלק קידוחים מסביר שהתפתחויות האחרונות בתחום ייצוא הגז הוביל אותם למסקנה שיש להעסיק מישהו שידע להתמודד מול התקשורת הזרה. דלק, כחלק מקבוצת החברות שמחזיקות במאגר הגז, חתומה על מזכרי הבנות למכירת גז לירדן ולמצרים. 

 

פרי עצמו סרב להתייחס למעבר מהתקשורת לתשובה, ודלק קידוחים מסרה בשמו ש"מהפכת הגז הישראלי ריתקה אותי, אני מאמין בחשיבותו ונחיצותו של הגז המקומי לפיתוח הכלכלה הישראלית ושיפור מעמדה הגיאופוליטי של ישראל. בשנים הקרובות, אני מאמין, ניתן יהיה לפתח את תעשיית האנרגיה בישראל לטובת כלל האזרחים, המשק והמדינה ואני גאה להצטרף לתעשייה זו". זו לא הפעם הראשונה שתשובה מגייס לשורותיו עיתונאים, כשבעבר הועסק כתב "גלובס" שי שלו באלעד גרופ.

 

משרד התקשורת של רונן משה ימשיך ללוות את דלק בישראל ובחו"ל.

 

יצחק תשובה יצחק תשובה צילום: גיל יוחנן, Ynet

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x