$
בורסת ת"א

חוזר הביתה: עובדיה עלי מונה ליו"ר חברת בזן, במקום דיוויד פדרמן

עלי חוזר לתפקיד אותו מילא בשנים 1996 - 2003 - לאחר שכיהן כח"כ מטעם הליכוד בשנות ה-80. בשנים האחרונות כיהן עלי כיו"ר רשות שדות התעופה; פדרמן יעזוב גם את תפקידו כיו"ר כאו"ל

שי סלינס 18:2804.02.15

דירקטוריון בזןמינה את עובדיה עלי כיו"ר החברה. עלי יחליף את דיוויד פדרמן שכיהן כיו"ר זמני של החברה מאז הודעתו של עקיבא מוזס באוקטובר 2013 על הפסקת כהונתו. 

עלי, כיהן בשנים האחרונות כיו"ר רשות שדות התעופה, ובמינויו ליו"ר דירקטוריון בזן הוא למעשה חוזר לתפקיד אותו מינה בשנים 1996 עד 2003.

 

עלי מכהן כיום גם כדירקטור בחברות כיל, רותם, OPC וכן מכהן כיו"ר יצרנית החשמל הפרטית IC Power. עלי כיהן במשך 8 שנים כיו"ר רשות שדות התעופה.

 
מה דעתך על מניית בזן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

עלי (69) מגיע לתפקיד עם תואר ראשון בייעוץ חינוכי ומקרא מאוניברסיטת חיפה. את דרכו המקצועית החל עלי כמורה, אך עם מינויו לראש עיריית עפולה עבר למגרש הפוליטי. עלי כיהן גם כחבר כנסת מטעם הליכוד בשנות ה-80, ויצא מהכנסת היישר לכיסא יו"ר בזן. בדרך לרשות שדות התעופה עבר עלי גם בכיסא יו"ר תעש.

 

בנוסף הודיע פדרמן כי בכוונתו להודיע על פרישה מתפקיד יו"ר כאו"ל וזאת לאחר השלמת תהליכים בכאו"ל שעיקרם השלמת המיזוג התפעולי המלא בין כאו"ל ובזן, הצפוי להסתיים בסוף שנת 2015.  

 

בתוך כך הודיע דירקטוריון בזן על הקמת ועדת סחר וגידור, אשר בראשה יעמוד פדרמן, וזאת במקביל להמשך כהונתו כסגן יו"ר דירקטוריון בזן וכיו"ר חברת הבת בבעלות מלאה, כרמל אולפינים בע"מ (כאו"ל).

 

 

דייויד פדרמן דייויד פדרמן צילום: ראובן שוורץ

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x