$
שווקי חו"ל

וולט דיסני פרסמה דו"ח כספי מהאגדות

הכנסות ענקית המדיה ברבעון הפיסקאלי הראשון הסתכמו ב-13.39 מיליארד דולר - השוק צפה 12.87 מיליארד דולר. הכנסות הפארקים טיפסו ב-9%, הכנסות הטלוויזיה והכבלים עלו ב-11%

מיקי גרינפלד 09:1504.02.15

וולט דיסני הרהיבה את השוק - ענקית המדיה והבידור פרסמה אתמול בלילה לאחר המסחר דוחות רבעונים שניפצו את התחזיות. מניית וולט דיסני (Walt Disney - DIS), הנמנית על מדד העילית דאו ג'ונס, הגיבה בעליות של יותר מ-3% במסחר המאוחר בניו יורק.  

החברה סיימה את הרבעון הפיסקאלי הראשון של השנה (שהסתיים בסוף דצמבר 2014) עם רווח של 2.18 מיליארד דולר, או 1.27 דולר למניה, כשצפי האנליסטים עמד על רווח של 1.07 דולר למניה. ברבעון המקביל בשנה שעברה רשמה החברה רווח של 1.84 מיליארד דולר ו-1.03 דולר למניה.

 

הכנסות החברה טיפסו ב-9% ל-13.39 מיליארד דולר, כשצפי האנליסטים עמד על 12.87 מיליארד דולר.

מה דעתך על מניית WALT DISNEY:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

הכנסות אולפני הסרטים ירדו בתקופה המדווחת ב-2% והסתכמו ב-1.86 מיליארד דולר. הירידה בהכנסות מיוחסת בעיקר להצלחה הענקית של לשבור את הקרח (Frozen) ב-2013, הסרט שהכניס הכי הרבה כסף בשנה שעברה ושרשם הצלחה שקשה היה לדיסני לשחזר. השנה תשחרר דיסני לקולנועים את הסרט החדש בסדרת מלחמת הכוכבים.

 

פעילות Media Networks, החטיבה הגדולה ביותר של וולט דיסני - האחראית בין השאר על ABC, פעילות הכבלים (הכוללת את ESPN ואחרות), סיימה את הרבעון עם עלייה של 11% בהכנסות ל-5.86 מיליארד דולר. גידול בתעריפי המנויים ועלייה במכירות חיפו על גידול בהוצאות ההפקה, בעיקר ב-ESPN.

 

הכנסות הפארקים והחנויות של וולט דיסני גדלו ב-9% ל-3.91 מיליארד דולר, בין היתר בזכות גידול בביקורים וגידול בהוצאות מבקרים בפארקים בארה"ב. הוול סטריט ג'ורנל דיווח בתחילת השבוע בעניין זה כי פתיחת פארק דיסני החדש בשנגחאי שהיתה צפויה בסוף השנה, תידחה למחצית הראשונה של 2016. בחברה לא אישרו את הפרסום.  

 

 צילום: אימג'בנק, Gettyimages

בטל שלח
    לכל התגובות
    x