שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

הייפריון טוענת: נתוני הניסוי של אנדרומדה לא כשרים

החברה שרכשה את אנדרומדה מכלל ביוטכנולוגיה בעד 570 מיליון דולר, מפסיקה את פיתוח התרופה של החברה לסכרת נעורים מסוג 1; על פי הייפריון, נתגלו עדויות הטוענות שחלק מעובדי אנדרומדה ביצעו מעשים לא כשרים

ניר צליק 15:4008.09.14
הייפריון, שרכשה את אנדרומדה מכלל ביוטכנולוגיה בסכום של עד 570 מיליון דולר, מפסיקה את פיתוח התרופה של החברה לסכרת נעורים מסוג 1. לפי ההסכם שילמה הייפריון תשלום מיידי של 20 מיליון דולר, כאשר מתוך סכום זה 12.5 מיליון דולר ישולמו במזומן והיתר במניות של הייפריון, ובהתאם לעמידה באבני דרך היתה החברה אמור לשלם לכלל ביוטכנולוגיה עד 570 מיליון דולר. כלל ביוטכנולוגיה היתה אמורה לרשום רווח הון של 400-600 מיליון שקל ממכירת החברה.
על פי הייפריון, היא גילתה עדויות הטוענות שחלק מעובדי אנדרומדה ביצעו מעשים לא כשרים, שכללו התערבות בנתונים סטטיסטיים של חברה מצד שלישי שהיתה אחראית לפענוח הנתונים. על פי הטענות, הם קיבלו נתונים לא חסויים של תוצאות המחקר והשתמשו בנתונים כדי לבצע מניפולציות על תוצאות הניסוי ולקבל תוצאות טובות מאלה שהתקבלו בפועל.

 

ראובן קרופיק ראובן קרופיק צילום: אוראל כהן

 

מה דעתך על מניית כלל ביוטכנו:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

עדויות נוספות, על פי הייפריון, מגלות כי עובדי אנדרומדה המשיכו במעשים הלא תקינים וחלקו את תוצאות המידע גם בניסוי שלב 2, מעבר לניסוי שלב 1 בו התחילו המעשים. מעשים אלו הוסתרו מהייפריון, לטענתה, כאשר היא השעתה את כל עובדי אנדרומדה שהיו מעורבים והודיעה לרשויות הרגולטוריות על המשים, ובנוסף היא בוחנת אפשרויות חוקיות העומדות לרשותה. עובדי הייפריון לא היו מעורבים במעשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x