$
בורסת ת"א

מיי סייז: משקיעים יכניסו 400 אלף שקל לחברה

לשני המשקיעים החדשים יוקצו בתמורה 1.96% ממניות מיי סייז, והם יועסקו במקביל כיועצים לחברה עבור תשלום חודשי של 10,000 שקל

ניר צליק 11:4006.07.14

מיי סייז חתמה על הסכמים להקצאת 250 אלף מניות לשני משקיעים בתמורה ל-400 אלף שקל. שווי המניה בהקצאה יעמוד על 1.6 שקלים. המניות המוקצות תהווינה 1.96% מהון המניות המונפק ומזכויות ההצבעה  של החברה.

 

ההקצאה מצטרפת להסכמי השקעה להקצאת כ-2.1 מיליון מניות בהם התקשרה החברה בתמורה כוללת של כ-3.75 מיליון שקל.

 

במקביל להקצאת המניות יועסקו שני המשקיעים כיועצים לחברה, האחד בתחום שוק ההון והשני בתחום האפליקציות והשיווק, בתמורה לתשלום חודשי של 10,000 שקל למשך שנה לכל הפחות.

 

מה דעתך על מניית מיי סייז:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מייסייז מפתחת טכנולוגיה, המיועדת לשימוש בטלפונים חכמים, אשר צפויה לאפשר למשתמש למדוד את מידותיו לשם התאמת פרטי ביגוד ורכישתם באינטרנט ללא מדידה בפועל של הפריטים לפני רכישתם וקבלתם.

 

החברה החלה בהליכי פיתוח ראשוניים של מספר מוצרים משלימים אשר ישולבו באפליקציה, בנוסף לפיתוח הטכנולוגיה אשר תאפשר את איסוף הנתונים הפיזיים של המשתמש באמצעות מכשור אלקטרוני נייד.

 

מערכת המדידה של מייסייז תתבסס על שימוש בסנסורים הנמצאים במכשירים הניידים אשר בשילוב עם האפליקציה הייעודית שתפותח, צפויה לאפשר מדידה של מידות הגוף של הצרכן באמצעות המכשיר הנייד ובאופן עצמאי. מידות הגוף כפי שיסרקו על ידי המכשיר הנייד ישמרו באמצעות האפליקציה ובעזרתן יתבצע חיפוש יעודי באתרי אינטרנט בהם נמכרים פרטי ביגוד על פי פרמטרים שיוזנו ויוגדרו על ידי הצרכן המשתמש באפליקציה.

 

שוק רכישות הבגדים באינטרנט הינו בצמיחה משמעותית בשנים האחרונות. רק בארה"ב רוכשים מידי שנה בגדים באמצעות האינטרנט בכ-40 מיליארד דולר, המהווים כ-21% מסך הקניות האינטרנטיות.

 

אפליקציית מידות לבגדים ברשת (אילוסטרציה) אפליקציית מידות לבגדים ברשת (אילוסטרציה) צילום: shutterstock

בטל שלח
    לכל התגובות
    x