$
שוקי חו"ל

בראק אן.וי מסיימת רבעון עם גידול של 25% בהכנסות מהשכרת נכסים

ההכנסות מהשכרה הסתכמו ברבעון השלישי ב-13.6 מיליון יורו. הרווח הנקי זינק ל-10.7 מיליון יורו, מול 1.9 מיליון יורו ברבעון המקביל. מתחילת השנה גדל תיק הנכסים ב-1,800 יחידות דיור

עינת פז-פרנקל 15:3321.11.13
חברת הנדל"ן בראק אן.וימדווחת היום (ה') כי מאז תחילת השנה הרחיבה את תיק הנכסים שלה – המורכב מנכסים מניבים כגון משרדים, וכן מתחמי מגורים – ב-1,800 יחידות דיור. כעת מנהלת החברה נכסים מניבים בהיקף של כ-7,000 יחידות.

הודות לגידול האמור בהיקפי הפעילות, זינקו ברבעון השלישי ההכנסות מהשכרת נכסים ב-25% הסתכמו ב-13.6 מיליון יורו, בהשוואה ל-10.2 מיליון יורו ברבעון השלישי של 2012.

 

הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות בחברה הסתכם ברבעון השלישי ב-10.7 מיליון יורו, בהשוואה לכ-2 מיליון יורו בתקופה המקבילה אשתקד.

 

העלייה ברווח הנקי מיוחסת בין השאר לעלייה של כ-2 מיליון יורו בערך הנדל"ן להשקעה - זאת לעומת הרבעון המקביל שבו נרשמה ירידה של 1.2 מיליון יורו בשורת ערך הנכסים. הגידול ברווח הנקי מיוחס גם לעלייה בהיקף של 3 מיליון יורו בהכנסות מניהול ושכירות נטו ברבעון השלישי של השנה, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

 

בראק אן.וי נסחרת בתל אביב ומרכזת את פעילות הנדל"ן שלה בגרמניה. החברה מחזיקה ב-45 נכסים מניבים על שטח בהיקף כולל של 770 אלף מ"ר, עם תפוסה ממוצעת של 97% בנדל"ן המסחרי ושל 95% בנדל"ן למגורים. כמו כן, לחברה חטיבת קרקע בהיקף של 150 דונם בדיסלדורף.

  

נכסים של בראק אן.וי נכסים של בראק אן.וי

 

בתשעת החודשים הראשונים של השנה הגדילה החברה גם את תיק הנכסים המסחריים שלה בכ-84 אלף מ"ר, וכעת היא משכירה שטחים בהיקף כולל של 370 אלף מ"ר.

 

מה דעתך על מניית בראק אן וי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

"החברה ממשיכה את התרחבותה בתחומי הליבה תוך שמירה על איתנות פיננסית גבוהה והצגת תזרים מזומנים ויחסי כיסוי חזקים", מסר פרד גניה, מנהל המחלקה הכלכלית בבראק אן.וי.

 

"לאור השיווק המוצלח של שלב א' בפרויקט המגורים בדיסלדורף פתחה החברה שלב חדש וכן מכרה מראש 80 יחידות דיור לקרן פנסיה גרמנית. השלמת האינטגרציה של העסקאות הרבות שנעשו השנה צפויה להביא לשיפור בכל הפרמטרים התפעוליים המרכזיים וכן להעלות את שיעורי הרווחיות", הוסיף גניה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x